До загальноосвітньої школи № 9 місто хоче добудувати новий корпус за 100 мільйонів гривень
03 серпня, 18:50

Новий чотириповерховий корпус місто планує добудувати до загальноосвітньої школи №9 на Павленках. Школа затісна для майже тисячі учнів, що вже навчаються там.

До полтавської школи № 9, що на Павленках добудують корпус. Нова споруда розміститься із лівої сторони від центрального фасаду. Новий корпус школи буде чотириповерховим.

Його збудують на місці одноповерхової будівлі, де зараз працює бібліотека та групи продовженого дня.

Місто вже замовило проєкт будівництва на суму майже 900 тисяч гривень. Орієнтовна вартість самого будівництва складе 100 мільйонів гривень.

"Район постійно розбудовується, тим паче, в цю школу ходять діти з околиць: Яківці, Павленки. Відповідно є потреба в розбудові цієї школи. Тим паче, що там є велика проблема з харчоблоком. Вірніше, його там взагалі немає, відповідно виникає проблема з харчуванням дітей", – розповів керівник пресслужби міськради Віталій Улибін.

В управлінні освіти називають й інші причини розбудови школи.

"Враховуючи тенденції розвитку освіти, поділ класу на групи, необхідність ресурсної та сенсорної кімнат, кабінетів психологів, соціальних працівників та ще й відсутність харчоблоків – все це призвело до загострення проблеми добудови", – сказав начальник управління освіти Юрій Матвієнко.

У 2020-2021 навчальному році тут мають навчатися 948 учнів. Після загальноосвітньої школи №9 наступною в перспективі добудови є НВК №16 на Огнівці.

Олександра Шилова, Сергій Купровський, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.