Село під Полтавою цілий тиждень живе без газу
03 серпня, 19:40

В селі Макухівка вже 7 днів відключене газопостачання до будинків. Місцеві жителі вийшли на мітинг та не пустили робітників у село. Через це до них приїхав головний інженер товариства. Якщо газопостачання не відновлять, люди планують перекривати дорогу.

11 ранку, місцеві жителі села Макухівка вишли на сільські збори. Люди вже як тиждень живуть без газу. Тут від постачання відключили понад 300 будинків.

"Все село лишилося без газу. Відключили ще минулого понеділка о 8 вечора. Ми тут відрізані від цивілізації. У нас тут хворі люди, маленькі діти, а ми нікому не потрібні. Ми не можемо зварити ні їсти, ні чаю", – розповіла місцева жителька Тетяна Стицюк.

Місцеві кажуть, що в селі працівники товариства "Полтавагаз" проводять перевірки помешкань. В деяких знаходять порушення, проте про відключення споживачів не попереджали.

"Зашита була газова труба. Кажуть, що у мене порушення. Кажу їм, щоб дали мені пару днів, приїде зять і все вирішить. Просила як людей, а вони взяли та обрізали. Обрізали ось так, а інший їм каже, та ні, треба ще було більше", – сказала Світлана Пустовіт, місцева жителька.

Близько опівдня до місцевих жителів приїхав головний інженер товариства. Бо люди не впустили до села робітників.

Це не знущання. Ми маємо забезпечити газопостачання. Ми повинні перевірити всі будинки, впевнитися в справності обладнання. І тільки тоді ми зможемо відновити газопостачання, – розповів Олександр Кочерга, головний інженер Полтавського управління з експлуатації газових систем
За пʼять днів ви обійшли 50 будинків. Скільки часу ви будете перевіряти всі інші? – запитали місцеві жителі.
Ми обійшли всі двори, але допуск був тільки в 70, – відповів головний інженер компанії.

Проте селяни кажуть, що робітники до деяких будинків не заходили та вимагають, щоб газ під'єднали. Якщо цього не зроблять, то люди планують перекривати дорогу на відрізку траси Київ-Харків.

Марина Голега, Сергій Купровський, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.