Суд у справі вбивства охоронця: обвинувачений лишається під вартою щонайменше до 1 жовтня
03 серпня, 18:40

В Октябрському райсуді відбулося чергове засідання у справі вбивства охоронця одного з полтавських кафе. Наразі закінчився черговий термін запобіжного заходу. Суд задовольнив прохання прокурора про продовження тримання обвинуваченого під вартою.

3 серпня в Октябрському райсуді відбулося чергове судове засідання у справі Віктора Малого – обвинуваченого в умисному вбивстві охоронця одного з полтавських кафе.

Наразі по справі досліджуються докази. Прокурор наполягав на тому, щоб продовжити термін отримання обвинуваченого під вартою ще на 60 діб.

"Інші запобіжні заходи для обвинуваченого не можна обрати. Лише ізоляція від суспільства шляхом утримання в установах виконання покарань. Є достатньо доказів, які вказують на пряму участь Малого в інкримінованих йому тяжких правопорушеннях", – сказав прокурор Григорій Гринь.

Сам Віктор Малий, як і раніше, своєї вини не визнавав.

"Я не розумію, на якій підставі шановний прокурор так категорично заявляє, ніби він сам був поруч. Це викликає гумористичну реакцію. А в тому плані, що я можу тиснути на свідків – це вже вирішувати шановному суду", – прокоментував обвинувачений Віктор Малий.

Захисник обвинуваченого підтримав позицію Малого.

"Враховуючи особу, яка зараз сидить на лаві підсудних, її вік, те, що вона має постійне місце проживання, міцні звʼязки, не судимий. Це все дає підстави застосувати до нього інший запобіжний захід, наприклад, домашній арешт у вечірній час", – заявив адвокат обвинуваченого Олександр Рябоконь.

Та суд не задовольнив прохання захисту та продовжив термін тримання Малого під вартою терміном до 1 жовтня.

Нагадаємо, торік на початку серпня невідомий підійшов до одного з полтавських кафе та почав справляти нужду. На зауваження охоронця закладу, пустив останньому дві кулі в голову. Весь час після цього потерпілий перебував у лікарні, у квітні цього року внаслідок отриманих травм помер.

Дарина Литвак, Максим Страшко, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.