У дитячих поліклініках облаштували кімнати для грудного вигодовування
14 серпня, 20:00

У дитячих поліклініках почали функціонувати кімнати для грудного вигодовування. Раніше така кімната була лише в одній поліклініці. Для облаштування таких приміщень витратили близько 15 тисяч гривень.

Це – дитяча поліклініка у мікрорайоні Левада. Щодня сюди приходять діти різної вікової категорії. Для наймолодших у цьому місці облаштували спеціальну кімнату.

"Вона багатофункціональна. Тут можна і погодувати дитину, перевдягти та за потреби заспокоїти після вакцинації. Вона не тільки для немовлят, а і для більш дорослих дітей. Через те, що діти приїжджають різні, тут їх можна заспокоїти", – сказала завідувачка сімейної медицини № 8 Кінга Кузьменко.

Це – кімнати для грудного вигодовування. Впродовж двох років її тут взагалі не було. Зараз в приміщенні є пандус, пеленальний столик та засоби захисту.

"Сподіваюся, що найближчого часу, в нас буде можливість змінити шафу, столики та стільчики для більшого комфорту дітей та мам", – додала завідувачка сімейної медицини № 8 Кінга Кузьменко.

Кімнати для грудного вигодування також функціонують у Дитячій міській клінічній лікарні та Дитячому поліклінічному відділенні №2. Приміщення відкриті у будь-який час, незалежно від дня приймання немовлят.

"Мені здається, що такі кімнати повинні бути. Така кімната була створена лише у поліклініці на вулиці Петра Юрченка минулого року. Зрозуміло, що вони повинні бути в кожній поліклініці. Це мало бути й на вулиці Нікітченка, адже там досить багато людей та багато мам, які приходять і відчувають ці незручності. Теж саме стосується і поліклінік на Леваді”, – сказала директорка Департаменту охорони здоров'я Вікторія Лоза.

На облаштування таких кімнат в обох дитячих поліклініках витратили близько 15 тисяч гривень.

Анастасія Гонтаренко, Станіслав Авдєєв, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.