На вулиці Гоголя з'явився "лежачий поліцейський", у місті планують встановити ще 14
15 вересня, 20:20

В центрі міста на вулиці Гоголя встановили "лежачий поліцейський". В управлінні ЖКГ повідомляють, що до кінця року встановлять ще 14 штучних дорожніх нерівностей. Однак, всі вони будуть розташовані на околицях міста.

Перехрестя вулиці Гоголя та Соборності. На цій ділянці жвавий рух, адже одна частина вулиці пішохідна, а інша відкрита для проїзду автівок. Днями тут встановили "лежачий поліцейський".

"Гарна річ, допомагає деяким зупинитися. Я вважаю, що це гарна ідея", – сказала полтавка Анна Ядгарова.

"Тут багато пересувається людей та літають автівки. Тому, аби зменшити швидкість звичайно правильно", – розповів полтавець Олександр

Водії таку ініціативу підтримають, та розповідають, що чимало керманичів не дотримаються правил дорожнього руху на цій ділянці.

"Я вважаю, що звісно потрібні, адже тут люди ходять та й для підтримки швидкості руху", – сказав водій Максим Муфта.

"Це більше не для водіїв зроблено, а для пішоходів та їх безпеки. Адже мало водіїв, які дотримуються правил дорожнього руху", – розповів водій Олег

Погоджувати вставлення нового "лежачого поліцейського" має відділ безпеки дорожнього руху. Вони надають рекомендації та контролюють встановлення, що здійснює управління ЖКГ.

"На скільки, мені відомо тут планується пішохідна зона, тому для обмеження швидкості та забезпечення безпеки пішоходів його встановили першим. Надалі плануємо встановити в цьому році ще 14 таких штучних обмежувачів швидкості", – повідомив заступник начальника управління ЖКГ Віталій Худолій.

Однак переважна кількість "лежачих поліцейських" буде розташована на околицях міста.

Анастасія Гонтаренко, Ярослав Журавльов, PTV Полтавське ТелебаченняЩоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.