Робили та недоробили: яма на пішохідному переході поблизу зупинки Гетьмана Сагайдачного
16 вересня, 18:50

На пішохідному переході, що обладнаний для незрячих людей повинно було б бути безпечно, але наразі там вибоїна. В Управлінні ЖКГ повідомили, щоб заасфальтувати цю ділянку потрібно близько півтори тисячі гривень.

Пішохідний перехід поблизу зупинки Гетьмана Сагайдачного. За словами місцевих, два роки тому тут проводили дорожні роботи. Ремонт завершили, а яму так і не засипали. Полтавець Станіслав Колодяжний говорить, що виглядає так, ніби просто не вистачило асфальту.

"Я часто тут бачу мам з візочками, які постійно стикаються з цією проблемою і мають незручності. Та навіть звичайна людина в темну пору доби може травмуватися у цьому місці. Я вже навіть не кажу про людей на візках", – розповів полтавець Станіслав Колодяжний.

Люди з дитячими візочками, велосипедами та люди з інвалідністю намагаються обминути це місце.

Що ви думаєте про цю ділянку дороги? Як вам з візочком тут переходити? – запитали журналісти.
Незручно! Особливо коли дитина спить, бо його це будить. Хотілося б відремонтованої дороги. Людям з інвалідністю, мабуть, ще важче, ніж мені з візочком, – розповіла полтавка Людмила Скрипаль.

"Якби його хоч трішки заасфальтували. Ви ж бачити які в нас дороги. Що тут можна говорити по цьому випадку, як глянеш, то волосся дибки встає", – розповіла пенсіонерка Ганна Земляна.

Цей пішохідний перехід обладнаний для людей з вадами зору.

"Звісно добре, що перехід обладнаний звуковим супроводженням, але те, що там така здоровенна діра може призвести до того, що незряча людина може впасти й не встигнути до того моменту, як світлофор змінить колір", – розповіла незряча полтавка Олена Ковтун.

В Управлінні ЖКГ повідомили, що знають про цю проблему та неодноразово отримували скарги від місцевих.

"В залежності від того, коли туди вийде підрядник, цього тижня або ж до кінця місяця, ситуація буде усунена, а ця яма заасфальтована", – повідомив заступник начальника Управління ЖКГ Віталій Худолій.

Також заступник начальника Управління ЖКГ повідомив, що на ремонт цієї ділянки потрібно близько півтори тисячі гривень.


Анастасія Абаніна, Віталій Кваша, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.