У Полтаві припинила роботу третя автостанція
16 вересня, 19:45

Автостанція "Полтава №3" від 17 вересня припинить свою роботу. Рейси, які відправлялися звідти розподілили між двома автостанціями на вулицях Шевченка та Великотирнівській. Це близько 27 маршрутів.

З 16 вересня автостанція "Полтава №3", що розташовується біля ТРЦ "Київ" на вулиці Зіньківській припинить свою роботу. В середньому в день звідси відправлялися до 115 рейсів.

"Сьогодні ввечері закінчимо роботу і будемо переїжджати. Ми всі переходимо на нове місце роботи, автостанцію АС-2. У нас вже йде продаж квитків на рейси, але вже з другої автостанції", – розповіла ІринаДігтяренко, начальниця автостанції "Полтава №3".

З третьої автостанції їздили близько 27 маршрутів, здебільшого у Диканському напрямку. Нині ці рейси розподілять між двома автостанціями на вулицях Шевченка та Великотирнівській.

"Там в центрі міста, а тут в кінці Полтави. Тут було набагато зручніше добиратись. Та буду звичайно їздити, іншого виходу немає", – розповіла Світлана Приходько, пасажирка.

Звідки буде зручніше, звідси чи з Шевченка? – запитали журналісти.

Звідси звичайно. Легше буде на машині їздити, ніж на автобусі звідти, – сказала пасажирка Юлія.

Інформацію про переїзд розмістили в середині автостанції та в автобусах. Зранку 17 вересня всі рейси відправляться з нових місць. Підприємство "Полтаваавтотранс" орендувало приміщення на вулиці Зіньківській. Наразі термін дії договору закінчився.

"І нас попросили звільнити приміщення. Майже всі маршрути переходять на АС-2, на вулиці Шевченка,62. Один маршрут Полтава-Миргород перейшов на вулицю Великотирнівську, адже майже всі рейси в цьому напрямку відправляють звідти. Ми залишили зупинку "Турбомеханічний завод", ті пасажири, які раніше їздили з третьої автостанції зможуть тут же сісти в автобус", – повідомив Сергій Бутко, керівник підприємства "Полтаваавтотранс".

Нагадаємо, у 2019 році в будинку, де орендували приміщення під третю автостанцію трапилася пожежа, на місці згоріло два магазини. Того ж року понівечені вогнем приміщення викупило підприємство "Полтавтрансбуд".

Марина Голега, Станіслав Авдєєв, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.