У Полтаві хлопець хуліганить у громадських місцях та викладає це у соціальні мережі
16 вересня, 20:10

Молодий хлопець хуліганить у торгових центрах та на зупинках громадського транспорту. Всі дії юнак фільмує на відео та викладає у соцмережі. Накласти штраф на витівника не можуть, адже викликів до поліції не надходило.

Касова стрічка, як бігова доріжка, морозильна камера, як ліжко, а ваги для продуктів – трамплін для стрибків. У Полтаві хлопець хуліганить на відео у торгових центрах та на зупинках громадського транспорту. Одне з них юнак зняв у торговому центрі Полтави, про що повідомив на сторінці в соцмережах. Адміністратори магазину коментують ситуацію неохоче.

"Неготовий вам сказати Полтава це чи ні. Не зовсім зрозуміло навіть, що це наш супермаркет. Нічого говорити не буду", – відповів головний охоронець супермаркету.

До поліції працівники супермаркетів чи відвідувачі не звертались. Однак за такі дії передбачений штраф у розмірі від 51 до 119 гривень.

"Оскільки звернень немає, немає кому вказувати збитки. Це розцінюється, як дрібне хуліганство. Штраф від трьох до семи неоподаткованих мінімумів", – повідомив речник національної поліції Юрій Сулаєв.

Автором відео є молодий хлопець, який коментувати ситуацію відмовився. Психолог наголошує, що зазвичай до таких дій людей спонукають інші подібні "вірусні" відео.

 "Це можуть бути проблеми з психікою, новий спосіб заробити гроші, пошук уваги чи бажання отримати адреналін або він звичайний хуліган", – сказав психолог Руслан Ільченко

На своїй сторінці, куди хлопець викладає відеоматеріали чимало позитивних коментарів, більшість з них з проханням знімати частіше такі відео.

Анастасія Гонтаренко, Віталій Кваша, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.