У Полтаві п'ять закладів освіти перевели на дистанційне навчання через виявлений коронавірус
17 вересня, 20:25

Від 11 вересня в області на COVID-19 захворіло 16 учнів та 24 працівники освітніх закладів. Групи та класи, в яких виявили коронавірус перевели на дистанційне навчання. Якщо кількість хворих збільшиться, на карантин відправлять весь заклад освіти.

Масковий режим та дотримання дистанції: до таких умов прилаштовуються учні та студенти вже три тижні. За цей час деякі класи та групи на Полтавщині перевели на дистанційне навчання через виявлені випадки коронавірусу.

За даними Департаменту освіти й науки Полтавської обласної державної адміністрації. Від 11 вересня в області захворіло сім учнів, сім студентів, двоє вихованців дитячого навчального закладу, дев'ятнадцять педагогів та п'ять співробітників навчальних закладів.

Зокрема в Українській медичній стоматологічній академії на карантин закрили п'ять груп.

"Трішки переймаюсь за своє здоров'я. Зараз вже з'явились симптоми: нежить та кашель. Тому на карантині було б краще", – сказав студент Євгеній Петрик.

"Ми дотримуємося всіх карантинних заходів. Трішки хвилюємося, але наразі все нормально", – розповіла студентка Марина Дзюбан.

"В нас така майбутня професія, працювати будемо у відділеннях. Там також хворі й ми будемо з ними контактувати. Боятися тут немає чого, як таких пар в університеті немає", – сказав студент Вадим Лозинський.

Окрім, студентів на дистанційне навчання пішли й викладачі, які контактували з групами в яких виявили коронавірус.

"Захворіли студенти, у них офіційно підтвердили захворювання, тому таким чином, ми вирішили, що відправляємо групу на дистанційне навчання та самоізоляцію", – повідомив проректор з науково-педагогічної роботи УМСА Валентин Дворник.

Окрім цього вишу на карантин закрили ще чотири заклади освіти міста. Зокрема, дошкільні навчальні заклади №71 "Вишенька" та №83 "Дзвіночок", по одній групі, через хвору дитину. В полтавській гімназії №31 та початковій школі №46 на карантин закрили по одному класу.

"Школи залишаються працювати у звичному режимі, якщо захворіла одна людина. На дистанційну форму навчання переходить тільки один клас. Якщо кількість учнів, які захворіли збільшиться до 2-3, то штаб прийме відповідне рішення разом з головним санітарним лікарем й тоді будуть закривати увесь заклад", – повідомила директорка Департаменту освіти і науки в Полтавській області Віта Ковальська.

Наразі в навчальних закладах області, де виявили коронавірус, більше одного хворого немає. Тож припиняти освітній процес не будуть.

Анастасія Гонтаренко, Віталій Кваша, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.