Проєкт будівництва притулку для собак направили на фінансування у Державний фонд регіонального розвитку
18 вересня, 18:20

Деякими вулицями міста бігають безпритульні собаки. Аби зменшити їх кількість, тварин відловлюють та стерилізують. Цим займається КАТП-1628. Після стерилізації собак вимушені відпускати назад на вулицю, через те, що немає притулку.

Це – пункт тимчасової перетримки собак, де перебувають близько 130 тварин. Наразі, це місце переповнене. Тому собак, яких відловлюють та стерилізують, вимушені повертати назад на вулиці міста.

"Ми укладали договір з Ветеринарною клінікою. На її базі ми стерилізуємо 50-60 собак щотижнево. Більшість тварин відловили на вулицях міста. Через карантин, ми не могли масово відловлювати тварин. Тому наразі наздоганяємо графік", – розповіла технолог з ідентифікації та реєстрації безпритульних тварин КАТП–1628 Юлія Явір.

"Проводять стерилізацію тварин для того, щоб вони не розмножувалися, ставали менш агресивними та не збивались в зграї", – сказав ветеринарний фельдшер Владислав Семенюхін.

Проєкт будівництва притулку замовили ще у березні 2018 року та витратили на нього півмільйона гривень. Однак не збудували, бо змінилася його назва. Перейменували об'єкт на "Обласний стерилізаційний центр".

"Ми подали цей проєкт на фінансування держави у Державний фонд регіонального розвитку. Якщо спрямує країна кошти, то на наступний рік обовʼязково профінансуємо", – розповів секретар міської ради Олександр Шамота.

Розмістити притулок на 250 місць планують на вулиці Заводській.

Анастасія Абаніна, Станіслав Авдєєв, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.