На новому відрізку трасу М-03 в межах Полтави з'явилася колійність
24 вересня, 20:15

На відрізку траси Київ-Харків-Довжанський, яку реконструювали рік тому, з'явилася колійність. Ремонт дороги має виконати підрядник за власні кошти, роботи планують провести весною наступного року.

Колійність та зруйнований асфальт: такий вигляд має автошлях М-03, що на перехресті вулиць Харківське шосе та Кагамлика.

Рік тому 13 червня на цьому відрізку траси відкрити дві смуги руху, гарантію на якість дороги давали до п'яти років.

"Можливо, неякісне виконання робіт. Скоріше за все, такі наслідки з'являються, коли зовсім не готується підоснова, яка має нести можливе навантаження", – сказав експерт з будівництва доріг Антон Фалтинський.

Роботи на цій ділянці тривали з листопада 2018 року. Ремонт дороги Київ-Харків у межах міста обійшовся у 214 мільйонів гривень.

"Крім того, вони його вже зрізали два рази по 20 сантиметрів та поклали новий. Вже вдруге за рік це зробили. Звичайно, не повинно так бути, все через неякісний матеріал асфальтного покриття", – розповів водій Віктор Янович.

"Це ж фурами розбивають, через це і продавлюється ще й при такій температурі", – сказав водій Григорій Різник.

"Я не місцевий, на цій дорозі проїжджаю двічі на рік, але у порівняні з тим, що було раніше, то зараз звісно є прогрес. А ось те, що вона пливе, то це питання більше до місцевих", – розказав водій Павло Микита.

Директор державного підприємства "Агентство місцевих доріг" повідомив, що такі проблеми на ділянці виникли через перенавантаження траси.

"На жаль, у серпні були досить високі температури, якщо придивитися там, де немає гальмівного шляху, дорога рівна. Там, де є гальмівний шлях вагового транспорту у напрямку Кременчука, там її руйнують. Зараз це питання вивчається. Я думаю, колійність буде і далі понад норму. Навесні підрядник замінить цю ділянку", – прокоментував директор ДП "Агентство місцевих доріг" Олексій Басан.

Усунути пошкодження підрядник має за власні кошти.

"Це питання двох частин. Перше питання технічне, цю колійність звичайно потрібно прибирати та ремонтувати цю ділянку. Друга частина питання, щоб такої колійності не виникало потрібно розв'язувати питання перенавантаження", – повідомив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

Також в межах Полтави 24 вересня відкрили нову ділянку траси на перехресті вулиці Київське шосе та Великотирнівська, роботи тут завершили напередодні вночі. Гарантію на дорогу дають пʼять років, однак збереження ідеального стану ділянки не обіцяють.

Анастасія Гонтаренко, Станіслав Авдеєв, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.