У півтора мільйона гривень обійдеться ремонт скверу на площі Слави
24 вересня, 20:35

Сквер на площі Слави мають відремонтувати до початку грудня цього року. Підрядник за півтора мільйона гривень має оновити плитку, бордюри, встановити нові лави та урни. Також в центрі скверу облаштують опору з кількома ліхтарями.

Огороджувальна стрічка та нові бетонні бордюри: на Південному вокзалі почали ремонтувати сквер на площі Слави.

Виконати ремонт підрядник повинен до 8 грудня 2020 року. Тут мають замінити плитку та асфальт на проїжджій частині, облаштувати нові лави, а також поставити урни двох типів.

"Було все розбито, доріжок не було. Бездомні тут постійно перебували. Зараз бачу, що наводиться порядок. Аби посередині фонтан зробили, було б взагалі добре", – сказав двірник Дмитро Ісаєнко.

"Потребувало ремонту, дуже гарне озеленення зробили, якщо ще й доріжки зроблять то взагалі добре буде", – розповіла полтавка Світлана Колодяжна.

"З ямками все було, з заглибинами. А як зараз не знаю, я ще там не була зараз. І тут у нас на Південному має бути гарно", – прокоментувала полтавка Валентина Іванів.

Орієнтовна вартість робіт – майже півтора мільйона гривень.

"Зараз ми займаємося закріпленням бордюру. Готуємося до вкладання тротуарної плитки. Ми зняли ґрунт під плитку. Й працюємо над тим, щоб вкладати тротуарну плитку вже на наступному тижні", – повідомив виконроб підрядника Сергій Астахов.

Також цього року мали б витратити сім мільйонів гривень з міського бюджету на облаштування парку на Червоному шляху. Але наразі лише виготовили проєкт за 250 тисяч гривень.

"Я перевірив всі рішення, всі записи. Цього обʼєкта й внесення змін до бюджету, де б було зняття цієї зеленої зони з фінансування, не було", – сказав заступник голови комісії з питань економічної політики та фінансів Едуард Волков.

Сквер Слави останній парк міста, який відремонтують у Полтаві цього року.

Олександра Шилова, Сергій Купровський, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.