На технагляд за протиаварійними роботами в Кадетському корпусі оголосили тендер на понад пів мільйона гривень
31 жовтня, 14:00

У Полтаві оголосили тендер на послуги з технагляду за протиаварійними роботами в Кадетському корпусі. Його очікувана вартість становить 677 145 грн.

27 жовтня оголосили тендер на часткове виконання функції замовника та технагляду за ходом, якістю, вартістю та обсягами виконання протиаварійних робіт під час підготовки до реставрації Кадетського корпусу. Його очікувана вартість становить 677 145 грн. Замовник –  Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Полтавській області.

Згідно з тендерною документацією, підрядник повинен зокрема перевіряти обсяги, вартість та якість виконаних будівельних робіт, вартість та якість змонтованого обладнання, контролювати дотримання умов, передбачених Державними будівельними нормами та правилами України, забезпечувати технагляд згідно із затвердженою проєктною документацією, щомісячно складати акт здачі-приймання виконаних робіт з технагляду, перевіряти наявність документів, що підтверджують якісні характеристики конструкцій, виробів, матеріалів та обладнання, що використовується під час будівництва тощо.

Технагляд розпочнеться відразу після підписання договору та триватиме до моменту введення об'єкта в експлуатацію.

Тендер відбудеться за спрощеною процедурою, подати пропозиції для участі можна до 9 листопада.

Нагадаємо, раніше уклали договір на протиаварійні роботи в Кадетському корпусі. 

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.