З 10 до 12 години в продуктових магазинах та аптеках можуть діяти пріоритетні години для пенсіонерів
20 листопада, 20:10

Люди поважного віку входять в групу ризику по захворюваності на коронавірус. Аби зменшити ймовірність їх інфікування, Уряд запровадив пріоритетні години для пенсіонерів. У магазині роздрібної торгівлі кажуть, що це буде незручно, а в аптеці готові впровад

Пріоритетні години для пенсіонерів – це час, коли людей поважного віку обслуговуватимуть в продуктових магазинах та аптеках поза чергою. Йдеться про проміжок з 10 до 12 години. У пресслужбі цього магазину повідомили, що про рекомендації від Уряду чули, та поки що не запровадили у своїй мережі. Та й попри це, у відведені години, в магазині більшість відвідувачів – пенсіонери.

"Мабуть, все це потрібно. Бо ми всі бачимо цифри. Моя племінниця померла, тому я знаю наскільки це тяжка хвороба. І я всім би сказав, щоб береглися", – сказав пенсіонер Петро Бородай.

"Малувато. Тільки з 10 до 12, дуже мало часу. По-перше, пенсіонери повільні, вони швидко не можуть, трішки б треба додати часу", – розповіла пенсіонерка Катерина Грицун.

"Річ у тім, що соціального хліба я взяти не можу, бо він продається з 8-ї години. Ще б ввечері дві години додали", – розказала пенсіонерка Олена Куприян.

"По соціальний хліб пенсіонери однаково йтимуть. Бо по дві тисячі отримують пенсії. Тут бійня така по цей хліб", – сказала пенсіонерка Валентина Колісник.

А от у магазині роздрібної торгівлі кажуть, впроваджувати пріоритетні години для пенсіонерів, незручно.

"Пенсіонери у нас ніколи не дотримувалися часу, приходять, коли зручно їм, і їм однаково в який час. Байдуже, що в людей обід, робота. Вони приходять, коли їм потрібно", – сказала продавчиня Марина Шевченко.

Можуть діяти пріоритетні години для пенсіонерів й в аптеках. Аби люди поважного віку не хворіли, у закладі готові впроваджувати такі заходи.

"Для цього потрібно, аби й включилася свідомість інших покупців. Тому що ми не зможемо вигнати людину, яка також хвора, але молодша й прийшла за нашою допомогою", – розповіла завідувачка аптеки Алла Лук'яненко.

Впроваджують пріоритетні години, у зв'язку з тим, що пенсіонери належать до групи ризику захворювання коронавірусом. Носить така зміна рекомендаційний характер.

Тамара Мордик, Сергій Купровський, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.