У Полтаві дружина начальника УЖКГ за 68 тисяч грн виконає проект ремонту школи
17 квітня, 12:55

Управління освіти полтавського міськвиконкому без тендера замовило проект ремонту будівлі НВК №16 у дружини Сергія Сінельніка — начальника УЖКГ.

11 квітня 2018 року управління освіти виконавчого комітету Полтавської міськради відзвітувало про замовлення розробки проектної документації капітального ремонту приміщення НВК №16. Договір без проведення тендера уклали з ФОП Тетяна Сінельнік, яка є дружиною начальника місцевого УЖКГ Сергія Сінельніка. Виконати проект вона має протягом квітня, а сума договору становить 68 тисяч грн.


Враховуючи той факт, що договір укладали без тендера, а також такі родинні зв’язки підрядника, ми вирішили дізнатися, яким чином почалася ця співпраця. Проте в управлінні відмовились коментувати це телефоном. Тетяна Олександрівна ж повідомила, що надсилала свою комерційну пропозицію до різних установ і отримала замовлення.

Цікавий факт №1

Варто зауважити, що Тетяна Олександрівна дійсно має КВЕД "Діяльність у сфері архітектури". З декларації Сергія Сінельніка відомо, що його дружина як ФОП у минулому році отримала 75 тисяч грн доходу. Ще 25 тисяч грн вона отримала зарплатні у ТОВ "Експертиза ЗО", яке також має аналогічний КВЕД. Тобто немає сумнівів, що Тетяна Сінельнік має відповідні навички, проте цікаво, що цей підряд фактично дорівнює її річному заробітку.

Цікавий факт №2

У 2015 році Тетяна Сінельнік балотувалася до Ленінської райради Полтави від партії "Совість України". Її однопартієць — депутат Шевченківської районної ради ФОП Дмитро Орлов у минулому році в цьому ж навчальному закладі ремонтував покрівлю. Сума договору тоді становила 1,3 млн грн. Тобто цей заклад фактично "годує" депутатів партії міського голови. Ми повідомимо вам про виконавця ремонту в цьому році, як тільки він стане відомий.

Максим Самойдюк, Poltavske.TV