Понеділок
18.01.2021
USD27.97
EUR34.08
PLN7.53
A-9224.68
A-9525.76
ДТ24.90

Було двоє, стало четверо: у Полтавській обласній раді обрали заступників голови

01 грудня 2020 59 0
У Полтавській обласній раді збільшилась кількість заступників голови. Проте для чого це потрібно, голова апарату не міг пояснити. Лишень послався на те, що така практика є й в інших містах України. Фінансування, через збільшення кількості заступників, змі

Сьогодні відбулося друге пленарне засідання сесії Полтавської обласної ради восьмого скликання. На ньому призначили першого заступника голови. Ним став Олександр Лемешко, представник фракції "Слуга народу". Йому призначили розмір посадового окладу та ранг.
"Ну перша завдання для себе – це визначитися з колом повноважень, ознайомитися з діяльністю апарату обласної ради. Далі будуть зустрічі з депутатами", – розповів перший заступник голови обласної ради Олександр Лемешко.
Також обрали заступника голови – Олексія Чепурка від фракції "Рідне місто".
"Ми зараз стоїмо на початку нового року. Зрозуміло, що нам потрібно прийняти головний документ – це бюджет-2021. Тому відразу ми починаємо працювати. Сьогодні, я сподіваюся, будуть проголосовані депутатські комісії. Й перед нами стоїть велике завдання – сформувати та затвердити бюджет", – розказав заступник голови обласної ради Олексій Чепурко.
Раніше було лише два заступники голови, а тепер їх буде чотири. Проте навіщо, голова обласної ради не зміг пояснити конкретно.
"Відповідно до голосування депутатського корпусу, зміни до штату виконавчого корпусу у нас буде один перший заступник та три заступники. Тобто всього чотири. Окрім того, ми скорочуємо штат виконавчого апарату на пʼять осіб. З урахуванням навіть поповнення цих заступників. І фінансова обласна рада ніяк не постраждає", – прокоментував голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.
Також заступниками стали Лілія Руроєва від фракції "Європейська солідарність", а також Олег Білоножко від "Батьківщини".
{{news_photo==25956||1}}
Анастасія Абаніна, Станіслав Авдєєв, PTV Полтавське Телебачення