Обвинуваченим у різанині на арці вдесяте продовжили домашній арешт
11 січня, 18:50

На черговому засіданні обвинуваченим у справі різанини на арці Усенку та Прядку вдесяте продовжили домашній арешт. Судять їх за нанесення тілесних ушкоджень двом активістам.

Вдесяте продовжили термін тримання під домашнім арештом Євгенові Усенку та Анатолієві Прядку. Їх обвинувачують у завданні тілесних ушкоджень двом активістам під час мирної акції протесту поблизу арки колишнього "Газетного ряду", що видно на відео за 2017 рік.

"Строк дії запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту на два місяці, тобто до 17 березня 2019 року, заборонивши залишати житло", – зачитав ухвалу суддя Анатолій Савченко.

Проте адвокати обвинувачених заперечили черговий домашній арешт.

"Жоден з обвинувачених не порушував покладені на них процесуальні обовʼязки. На кожне судове засідання вони зʼявлялися", – сказав адвокат обвинуваченого Євгена Усенка – Михайло Самойленко.

На якій стадії зупинилася ця справа, розповів прокурор.

"Досліджені всі свідки обвинувачення, всі документи, переглянуті всі відеозаписи. Будуть досліджені докази захисту, які залишилися, після чого, я думаю, буде винесене остаточне рішення у цій справі", – прокоментував прокурор Полтавської місцевої прокуратури Полтавської області Руслан Пічугін.

Це – кадри за 5 квітня 2017 року. Тоді відбулася мирна акція протесту щодо забудови арки колишнього "Газетного ряду". Між мітингувальниками та працівниками вже колишньої охоронної фірми "Скорпіон-2016" виникла бійка. Тоді активісти Олександр Коба та Дмитро Юденко отримали тілесні ушкодження

Анна Морозова, Сергій Чорномаз, Poltavske.TV

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.