Підозрюваному у побитті на Алмазному скасували заставу
05 лютого, 19:35

Апеляційний суд області, за скаргою Полтавської місцевої прокуратури, скасував право внесення застави підозрюваним у побитті 22-річного хлопця на Алмазному.

Це – підозрюваний у побитті 22-річного хлопця на Алмазному Максим Юхименко. 5 лютого Апеляційний суд Полтавської області скасував право внесення ним застави.

"Апеляційну скаргу прокурора полтавської місцевої прокуратури Данилюк - задовольнити. Постановити нову ухвалу. Застосувати підозрюваному Юхименку, 23.11.2000 року народження, запобіжний захід тримання під вартою на строк 60 днів"

26 січня в Октябрському райсуді Юхименку обрали міру запобіжного заходу: два місяці тримання під арештом з правом внесення застави - 148 тисяч гривень.

"Слідчий суддя суду Октябрського районного суду міста Полтави Материнко обрала запобіжний захід. Вона мотивувала тим, що підозрюваний має молодий вік, і те, що він не є соціально небезпечною людиною", – пояснила Ганна Андрієнко, суддя-спікер Октябрського райсуду.

Це – представниця Полтавської місцевої прокуратури, яка оскаржувала право внесення застави.

"Ми не погоджуємося з рішенням суду в частині визначення застави, бо вважаємо, що судом не в повній мірі оцінено ризики, які зазначалися в клопотанні. У нас є наявні обставини, які свідчать, що ця особа може переховуватися від органів досудового розслідування", – сказала Тетяна Данилюк, прокурорка Полтавської місцевої прокуратури.

А це – адвокат підозрюваного.

"Я взагалі не розумію, навіщо прокуратура подавала цю апеляційну скаргу. Юхименку визначений захід утримання під вартою. З моменту затримання і з моменту обрання запобіжного заходу ні він, ні його сім'я цим не скористалися. Очевидно, не мають матеріальної змоги", – сказав Віктор Якименко.

Максима Юхименка звинувачують у побитті Сергія Лифаря. Подія сталася ось тут, на Алмазному, 4 листопада. За тиждень побитий хлопець помер у лікарні.

Катерина Матієнко, Станіслав Пантелей, Poltavske.TV

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.