Поліція Полтавщини встановлює громадян, яких ошукали автошахраї

21 січня 2021 0
Вікторія Бондаренко
На Полтавщині поліціянти встановлюють громадян, які потерпіли внаслідок шахрайських дій злочинної групи.

Детективи поліції Полтавщини встановлюють громадян, потерпілих від шахрайських дій злочинної групи, що продавала автомобілі з підробними агрегатами та документами з використанням Інтернету.

Однією з учасниць злочинної групи є жінка, яка представлялася родичкою "власника" транспортного засобу. Вона передавала підроблені документи на автомобілі та підроблені довіреності на право користування транспортними засобами новим власникам і отримувала кошти за реалізацію авто.

Наразі детективи слідчого управління поліції Полтавщини здійснюють досудове розслідування в кримінальному провадженні, відкритому за правовою кваліфікацією ч. 3 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України.

За попередньою версією слідства, кількість постраждалих внаслідок злочинної діяльності злочинної групи може бути значно більшою. Як повідомили на сайті Головного управління Нацполіції Полтавщини, жертвами протиправних дій могли стати жителі різних регіонів України. Поліція Полтавщини просить громадян, які стали жертвами шахрайської схеми з автомобілями, повідомити до поліції за номерами: (066) 559-08-43 (Управління карного розшуку ГУНП), (066) 934-60-01 (Слідче управління ГУНП) або 102.

Нагадаємо, у незаконному продажі легкових автомобілів іноземного виробництва з фіктивними документами, а також підробленими номерами вузлів та агрегатів підозрюють чотирьох жителів Полтави. Поліція встановила щонайменше 5 успішних оборудок, які спільники «провернули» протягом 2020 року.