У Полтаві розшукують чоловіка, який оголюється перед неповнолітніми

07 квітня 2021 0
Чоловік середнього віку, їздить на велосипеді та самовтішається у кущах перед дітьми. Ексгібіціонізм – це форма відхилення сексуальної поведінки. Наразі порушника розшукує поліція.

Роздягався, самовтішався та тікав. У Полтаві оголений чоловік демонстрував статеві органи неповнолітнім дітям та жінкам. А у соцмережах пишуть, що нещодавно він намагався змусити тринадцятирічну дівчинку до статевого акту. Наразі його розшукує поліція.

"До поліції надійшла заява від місцевої мешканки про те, що до її тринадцятирічної дочки чіплявся невідомий чоловік в Київському районі, а також демонстрував свій оголений статевий орган. Поліція цю заяву зареєструвала і зараз вживається комплекс заходів щодо пошуку та встановлення місцеперебування цього громадянина", – сказав речник Національної поліції Роман Грішин.

А саме у цьому лісі чоловік ганявся за неповнолітніми дівчатами.

За словами очевидців, чоловік середнього віку, їздить на велосипеді. Своє оголене тіло показує вже не перший рік. Але заява на нього є тільки одна.

"Десь три-чотири рази я бачила саме цього чоловіка біля садків, біля шкіл. Спершу намагалася не звертати уваги, потім вже підходила. Він, коли бачив мене, тікав, брав цей велосипед", – зазначила очевидиця Дар'я Владарчик.

"Моя сусідка розповідала, що вона проходила тут поруч біля школи й просто він в кущах там намагався їй показати свої принади. Йшла, але повернулася додому, не пішла далі, злякалася", – розповіла полтавка Галина Болашенко.

"Чоловік той самий, він був з велосипедом. Ми стояли біля кіосків, пили каву, і він на нас самовтішався двічі. Ми тільки побачили одразу пішли", – зауважила очевидиця Єлизавета.

Ексгібіціонізм – це форма відхилення сексуальної поведінки.

"Можливо, був якийсь досвід травматичний в дитинстві, з точки зору статевих відносин. І виникає такий потяг, який людина не може контролювати. Не соромтеся, повідомляйте, тоді правоохоронні органи будуть реагувати", – сказала психологи Наталія Супруненко.

За такі правопорушення поліція може скласти адміністративний протокол.

Ірина Яременко, Ярослав Журавльов, PTV Полтавське Телебачення