У Полтаві незаконно розміщують рекламу на іржавих авто

22 липня 2021 385 0
У Полтаві на стоянках стоять понівечені автівки з рекламними банерами про купівлю машин. Вони займають паркомісця та приносять іншим водіям дискомфорт. Підприємцю така реклама обходиться безплатно


На Леваді, які і інших районах міста, обабіч дороги стоять старі занедбані автівки із рекламою. Вони обмежують оглядовість та займають паркомісце.

"Для цього є спеціальні місця, там де купують автомобілі, – це авторинки. Займає паркомісце. Хтось би поставив своє авто, пішов би додому і було б комфортно. А через когось, хто робить таким чином рекламу, люди страждають", – сказав полтавець Олександр Москаленко.

"Це не добре. Металолом стоїть, вигляду немає. На мою думку, це неправильно. Я за те, щоб прибрати. Можна оголошення давати в газетах, у фейсбуці", – прокоментував полтавець Олександр Пархоменко.

За такого роду безплатну рекламу міський бюджет міста недоотримує кошти.

"Використовувати безплатні автостоянки та автомобілі з наклейками для реклами, наприклад, "куплю ваше авто дорого" або у будь-якому стані – дуже винахідлива ідея. Бо вона не порушує жодного закону. Це те саме, що ви одягнете футболку з написом вашого бренду і почнете ходити в ній по місту”, – розказав маркетолог Владислав Гузь.

За номером вказаним в оголошеннях, ситуацію прокоментували так:

"Якщо ви помітили ми потихеньку, раз у місяць, у два, старі негарні машини прибираємо і ставимо гарні пиріжки. Півтора року тому ми розміщували свою рекламу всюди, де можна було, на всіх заправках. Потім керівництво "Полтава-сервіс" заборонило зовнішню рекламу і їх зняли. А як нам ще давати рекламу?"– розповів власник автівок Павло.

Через те, що ці авто не порушують правил дорожнього руху, то поліція не має повноважень їх прибрати. Однак це у компетенції міської влади.

"Вони порушують закон та більш того, вони займаються рекламою та бізнесом. Такий вид діяльності є незаконним. До нас, як до комунального підприємства вони не зверталися. Ми зараз хочемо з'ясувати, хто ці підприємці. Ми бачимо, що вони займаються рекламою таксі, перевізників та інше", – повідомив директор КП "Полтава-Сервіс" Денис Поліщук.

Проте, точних строків розв'язання цього питання міська влада не називає.