Департамент економічного розвитку Полтавської облдержадміністрації очолив Максим Калінін

04 червня 2021 0
Яніна Климань
Директором Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської облдержадміністрації призначили Максима Калініна.

Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов підписав розпорядження про призначення на посаду директора Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій. За інформацією пресслужби Полтавської обласної державної адміністрації, ним став Максим Калінін, який на період дії карантину тимчасово працював за контрактом.

У 2010 році закінчив Харківський національний університет внутрішніх справ (правознавство, юрист), у 2013 році – Полтавську державну аграрну академію за фахом "облік і аудит".

Трудову діяльність почав у Лохвицькому районному відділі ГУМВС України в Полтавській області, потім працював старшим слідчим відділу розслідування злочинів у сфері господарської діяльності слідчого управління УМВС України в Полтавській області.

Також працював у Херсонській обласній державній адміністрації (2017-2019 рр.) начальником відділу взаємодії з правоохоронними органами та в Кіровоградській ОДА – начальником відділу зовнішньоекономічної діяльності, державної регуляторної політики та розвитку підприємництва. 2020 року його призначили заступником голови Кіровоградської обласної державної адміністрації.

Згідно з декларацією, він має земельну ділянку на 2000, житловий будинок у співвласності з Галиною Калініною у Лохвицького району, орендує квартиру площею на 50 у Херсоні разом із Даценко Світланою та кімнату у Кропивницькому.

Володіє автомобілем "Volkswagen Golf" 2015 року випуску.

За основним місцем роботи у відділі взаємодії з правоохоронними органами Херсонської обласної державної адміністрації він отримав 212 тис. 113 грн зарплатні.

На картці Максим зберігає 284 тис. 123 грн.