Полтавський суд виніс вирок дівчині, яка застрелила інструктора у тирі

29 вересня 2021 0
Олена Кулага
Октябрський районний суд міста Полтави засудив Вероніку Моторіну, яка вбила інструктора у тирі.

28 вересня колегія суддів Октябрського районного суду міста Полтави засудила до 15 років позбавлення волі Вероніку Моторіну, яка застрелила інструктора у тирі, про це повідомила пресслужба суду.

Під час судового розгляду встановили, що 7 лютого 2020 року близько 12:00 обвинувачена прийшла до стрілецького тиру, який розташований у Полтаві на вулиці Пилипа Орлика. Після проходження інструктажу дівчина стріляла з різних видів вогнепальної зброї. Інструктор, в цей час стояв позаду й слідкував за дотриманням техніки безпеки.

Згодом дівчина повернулася до інструктора і з малокаліберного пістолета Марголіна не менше п'яти разів вистрілила в нього. Від отриманих поранень чоловік помер на місці. Зупинив дівчину інший інструктор, який і викликав поліціянтів.

У ході розгляду матеріалів кримінального провадження Вероніка Моторіна вину у вчиненні умисного вбивства не визнала, заявила, що не хотіла вбивати інструктора, оскільки в той день вона прийшла до тиру, щоб покінчити життя самогубством через сварку з хлопцем.  

Дії обвинуваченої кваліфікували за ч. 1 ст. 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України.

Вирок можна оскаржити до Полтавського апеляційного суду протягом 30 днів з дня його проголошення.