Водія полтавської маршрутки оштрафували на 17000 грн

12 лютого 2021 708 0
Ольга Семенко
Суд оштрафував полтавця, який перевозив пасажирів міським маршрутом, порушуючи карантинні обмеження.

17000 грн штрафу отримав водій полтавської маршрутки, який порушив карантинні обмеження. Відповідну постанову ухвалив Київський районний суд Полтави. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень.

Як вказано в реєстрі, водій – уродженець Полтави, працює у ТОВ "Люкс Полтава 2010". 28 листопада 2020 року о 15:25 на вул. М. Бірюзова, 30 він керував автобусом "Рута", здійснюючи регулярні пасажирські перевезення на міському маршруті №21 "Кільцевий". Він перевозив 26 пасажирів, тоді як кількість місць для сидіння в транспорті становила 20 разом з місцем водія.

Своїми діями водій порушив вимоги постанови Кабінету міністрів України "Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" та скоїв адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

У суді водій власну вину не визнав. Раніше його вже притягали до адміністративної відповідальності за порушення правил щодо карантину людей. Крім штрафу, з нього мають стягнути 454 грн судового збору.

Постанову можна оскаржити до Полтавського апеляційного суду протягом десяти днів з дня її винесення.