95% закладів освіти Полтавської області працюють в штатному режимі

27 вересня 2021 0
Олена Кулага
На Полтавщині працюють у звичайному режимі майже всі заклади освіти.

На Полтавщині у штатному режимі працюють 95% закладів освіти, про це стало відомо з засідання апаратної наради Полтавської обласної держаної адміністрації 27 вересня.

Як повідомила директорка департаменту освіти та науки Полтавської обласної державної адміністрації Віта Ковальська, 31 заклад загальної середньої освіти в регіоні працює в дистанційно.

Серед закладів загальної середньої освіти, ситуація наступна: у Кременчуцькому районі - чотири заклади зі 107 працюють дистанційно, у Полтавському районі із 208 закладів - 14, у Лубенському районі дистанційно працюють із 96 - 5, у Миргородському районі зі 101 закладу освіти дистанційно працюють вісім.

Щодо роботи дошкільних закладів, найскладніша ситуація склалася у Лубенському районі зі 123 садочків не досягли 80% вакцинації 56, у Миргородському районі зі 123 -  43, у Полтавському районі зі 246 - 76, у Кременчуцькому районі зі 131 - 25.

Один заклад професійно-технічної освіти перейшов на дистанційну форму освіти, а саме Градизьке аграрне училище. Серед закладів вищої освіти, станом на 27 вересня,  дистанційно працює Полтавський національний педагогічний університет імені Володимира Короленка. 

фото: euroosvita.net