Призначили нову начальницю Управління інфраструктури та цифрової трансформації ОДА

08 липня 2021 0
Яніна Климань
Новим керівником Управління інфраструктури та цифрової трансформації Полтавської області стала Тетяна Костенко.

Начальницею  Управління  інфраструктури та цифрової трансформації Полтавської облдержадміністрації призначили Тетяну Костенко.

З 8 липня вона починає працювати на цій посаді. Повідомили у пресслужбі Полтавської ОДА.

Голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов підписав відповідне розпорядження про призначення.

Тетяна Вікторівна Костенко народилась 25 липня 1981 року в селищі Чорнухи Полтавської області. У 2003 році закінчила Полтавську державну аграрну академію за спеціальністю облік і аудит, у 2019 – Полтавський інститут економіки і права вищого навчального закладу "Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна" за спеціальністю правознавство.

Розпочала трудову діяльність з травня 2002 року на посаді провідного інженера філії Лохвицького відділення № 3087 Державного Ощадбанку України.

З березня 2020 року до березня 2021 року працювала на посаді голови Лохвицької районної державної адміністрації Полтавської області. Має загальний стаж роботи 20 років.

Згідно з декларацією має у власності автомобіль "Fiat Doblo" 2019 року випуску. Також володіє житловим будинком на 100,2 та двома земельними ділянками на 1057 та 2943 у співвласності з Онищенко Юрієм у селі Красне Чорнухинського району.