На Полтавщині поліція затримала злочинну групу, яка викрадала скраплений газ

19 березня 2021 0
Злочинна група викрадала та збувала скраплений газ із газопроводу в Полтавській області.

В ніч з 18 на 19 березня у Миргородському районі працівники слідчого управління поліції Полтавської області затримали групу осіб, які  здійснили несанкціоноване втручання в діяльність газопроводу філії АТ "Укргазвидобування" з облаштуванням відводу та накопиченням скрапленого газу в підземних резервуарах. 

Як повідомили у пресслужбі Головного управління Національної поліції Полтавщини учасники злочинної групи систематично викрадали з підземних резервуарів скраплений газ та збували його на заправках Полтавської області. 

Злочинців затримали на місці вчинення злочину, при здійсненні закачування скрапленого газу до резервуара попередньо облаштованому  у  транспортному засобі. 

До злочинної групи входило четверо чоловіків. Усі вони жителі Полтавської області.

Трьох фігурантів затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Вирішують питання про повідомлення спільникам про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 185 (Крадіжка), ч. 2 ст. 292 (Пошкодження об’єктів магістральних або промислових нафто-, газо-, конденсатопроводів та нафтопродуктопроводів) Кримінального кодексу України та обрання їм запобіжних заходів. 

Під час санкціонованих судом обшуків слідчі вилучили ряд речових доказів, що вказують на причетність цих осіб до вчинення вищезазначених злочинів.

Фото: пресслужба ГУНП в Полтавській області.