Засудили чоловіка, який у потягу Ромодан — Кременчук порушував громадський порядок та погрожував пістолетом

03 лютого 2021 0
Тетяна Наказненко
У грудні 2020 року у потягу Ромодан — Кременчук чоловік нецензурно висловлювався щодо працівниці поїзда та інших пасажирів, погрожував пістолетом та фізичною розправою. Чоловікові призначили умовний термін.

Рік іспитового строку призначив Глобинський районний суд чоловікові, який у потягу порушував громадський порядок. Відповідний вирок опублікували в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

У тексті вироку йдеться, що 10 грудня 2020 року близько 18:15 год обвинувачений, перебуваючи в потягу № 6684 сполученням Ромодан - Кременчук на залізничному вокзалі у місті Глобине, неодноразово, грубо та нецензурно висловлювався в адресу працівниці потяга та пасажирів, демонстрував пневматичний пістолет з можливістю його застосування та погрожував фізичною розправою.

Після затримання працівниками поліції чоловік продовжував демонстративно, грубо порушувати громадський порядок, неодноразово та нецензурно висловлювався, перебуваючи у потязі, чим порушив нормальну діяльність його руху, йдеться у вироку.

Своїми умисними діями чоловік вчинив кримінальний проступок, передбачений ч. 1 ст. 296 (Хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом) Кримінального кодексу України.

23 грудня 2020 року начальник Глобинського відділу Кобеляцької місцевої прокуратури та підозрюваний, у присутності адвоката, підписали угоду про визнання винуватості.

Таким чином суд призначив чоловікові рік обмеження волі. Однак, застосувавши ст. 75 (Звільнення від відбування покарання з випробуванням) та 76 (Обов’язки, які покладає суд на особу, звільнену від відбування покарання з випробуванням) Кримінального кодексу України, обвинуваченого звільнили з випробуванням з іспитовим строком на рік.

Чоловік зобовʼязаний періодично зʼявлятися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації, повідомляти про зміну місця проживання, роботи або навчання.

Вирок можна оскаржити до Полтавського апеляційного суду протягом тридцяти днів з дня його проголошення.