У Полтаві немає спеціально облаштованих місць для катання на санчатах

19 січня 2021 978 0
На Леваді діти катаються на санчатах схилах бомбосховища, а на Подолі – на колишньому гірськолижному спуску. Бо спеціально облаштованих місць аби кататися на санчатах у Полтаві не має.

У Полтаві спеціально облаштованих гірок для спуску на санчатах немає. На Леваді місцеві дітлахи катаються на схилах бомбосховища. Та поблизу колишнього гірськолижного спуску на Подолі.

"Ми поряд живемо, те й подобається, що все поряд. У Сорочин яр доїхати проблема", – розповів полтавець Сергій Сергієнко.

– Спеціальних місць, мабуть, немає, – сказав полтавець Федір.

– А чому саме тут катаєтеся? – запитали ми.

– Бо живемо тут поряд, тут гірки хороші. Взагалі є й гірки там, але там небезпечно. У мікрорайоні Сади місцеві катаються на схилах вздовж вулиці Нікітченка. Обирають для цього пластикові тарілки, санчата та звичайні пакети. Можна проїхатися й на тюбінгу, але доведеться заплатити.

"Це вже третій рік ми тут. Але торік снігу майже не було, то покаталися днів два й все. Й в цьому році снігу мало, але хоч якесь задоволення. Збирав з усієї околиці сніг, щоб хоч трохи присипати, бо вже викатали до землі", – розповів підприємець Олександр Крутов.

Спеціально облаштованих місць для катання на санчатах у Полтаві немає.

– Чи є в нас місця де можна безпечно покататися на санках, спеціальні?

– Не знаю, ми до цього відношення не маємо. Я не чув, що у нас у місті були спеціально облаштовані місця, – сказав заступник начальника інспекції з контролю за благоустрою Руслан Редько.

Торік у парку "Перемога" були насипані дві гірки для катання – платна та безкоштовна, яку власноруч зробили студенти Української академії лідерства.

Олександра Шилова, Сергій Купровський, PTV Полтавське Телебачення