Водія полтавської маршрутки оштрафували на 17000 грн за порушення карантину

02 лютого 2021 654 0
Ольга Семенко
Суд оштрафував полтавського водія, який перевозив пасажирів, порушуючи карантинні обмеження.

17000 грн штрафу отримав водій полтавської маршрутки, який порушив карантинні обмеження. Відповідну постанову ухвалив Київський районний суд Полтави. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень.

Як вказано в реєстрі, чоловік – уродженець Полтави, працює водієм ТОВ "Бас Експрес". 5 листопада 2020 року о 7:25 він, керуючи автобусом "Рута" перевозив пасажирів міським маршрутом №61 Вакуленці – Алмазний – Автовокзал – Вакуленці. На вул. М. Бірюзова, 27 він перевозив 33 пасажирів, тоді як, згідно з технічною характеристикою транспортного засобу, кількість місць для сидіння становить 20 разом із місцем водія.

Своїми діями він порушив постанову Кабінету міністрів України "Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" та скоїв адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Чоловік власної вини не визнав. Згідно з реєстром, водія вже двічі притягали до відповідальності за порушення правил щодо карантину людей.

Крім штрафу, з нього мають стягнути 454 грн судового збору.

Постанову можна оскаржити до Полтавського апеляційного суду протягом десяти днів з дня її винесення.