На будівництво підземного паркінгу для швидких вже витратили близько 60 мільйонів гривень

24 листопада 2020 557 0
Загальна площа в середині паркінгу та над ним складає понад 2000 квадратних метрів. Залишилося облицювати стіни, а на вулиці укласти тротуарну плитку. Роботи виконані на 80 відсотків, завершити будівництво планують до кінця поточного року.


Будівництво підземного паркінгу для екстрених швидких на завершальному етапі. Вже виконали 80 відсотків усіх робіт. У середині паркінгу наразі проводять оздоблювальні роботи. Також ще потрібно облицювати стіни плиткою. Всього тут працює понад 50 людей щодня.

"Був виконаний великий обсяг робіт. Використали тисячі кубів бетону, викопано тисячі кубів землі. У цьому паркінгу повинно ставати одночасно 50 автівок", – розповів начальник дільниці Ігор Безнос.

Аби автівки не заважали одна одній, тут зробили один заїзд і один виїзд. А для водіїв побудували окремі кімнати для відпочинку.

На вулиці завершують роботи з укладання тротуарної плитки. І завозять ґрунт для облаштування клумб.

Територія паркінгу та над ним складає понад дві тисячі квадратних метрів. Тут буде розташовуватися парк, де зможуть відпочивати пацієнти кардіоцентру.

"У нас тендер виграний на суму 80 мільйонів гривень. Тобто вже протягом трьох років ми їх використовуємо. Складність полягала в тому, що ми досить близько до збудованих будівель. Тому котлован був огороджений будівельними палями, це трохи затягнуло терміни. Також тут високий рівень ґрунтових вод, постійно доводилося викачувати воду", – прокоментував директор компанії генпідрядника Олександр Юхименко.

Зі спрямованих 80 мільйонів гривень на будівництво вже витратили близько 60 мільйонів гривень. Водії швидких кажуть: з паркінгом буде зручніше, бо взимку мерзнуть.

"Ми зараз на виїзд їдемо, вибачте. Але звичайно буде зручніше, бо машина буде заїжджати в тепле приміщення, так буде краще", – сказав водій швидкої Володимир Бохан.

"Ми вже його дуже чекаємо. А ви уявіть, що ми кожну зиму на вулиці ночуємо, холодно. Там же апаратура в машині дорога, а так ми будемо в теплі стояти", – розказав водій швидкої Руслан Кучеренко.

Добудувати підземний паркінг для швидких планують до кінця поточного року.

Тамара Мордик, Сергій Купровський, PTV Полтавське Телебачення