Призначили заступника голови Полтавської облдержадміністрації

01 квітня 2021 0
Яніна Климань
Ігоря Панченка призначили заступником голови Полтавської обласної державної адміністрації.

З 2 квітня Ігор Панченко приступить до виконання обов’язків на посаді заступника голови з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Полтавської обласної державної адміністрації.

Відповідне розпорядження про призначення підписав Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

Ігор Панченко у 2017 році закінчив Інститут управління і права Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого за спеціальністю правознавство. Про це повідомили у пресслужбі Полтавської облдержадміністрації.

З червня 2016 року до лютого 2021 року працював на посадах спеціаліста та  заступника начальника відділу аналітики, інноваційного розвитку та електронного урядування Управління ведення Реєстру територіальної громади міста Харкова та електронного урядування Департаменту реєстрації Харківської міської ради у Харкові.

З вересня 2018 року до січня 2020 року працював на посаді начальника відділу аналітики та інноваційного розвитку Управління електронного урядування Департаменту реєстрації та цифрового розвитку Харківської міської ради.

З лютого 2020 року до лютого 2021 року займав посаду заступника директора Департаменту з цифрового розвитку Департаменту цифрової трансформації Харківської міської ради.

Фото: Полтавська ОДА