Скасування приміських рейсів та затримки громадського транспорту: як на Полтавщині ліквідували наслідки негоди

09 лютого 2021 0
На Полтавщині через негоду були затримки дорожнього руху. На автовокзалі скасували деякі приміські рейси. Рух вантажного та великогабаритного транспорту на трасах Київ-Харків та Бориспіль-Маріуполь обмежили на деякий час.

Через ранкову негоду, на автовокзалі у Полтаві скасували кілька рейсів. Декому із пасажирів довелося повертати свій квиток.

""Зранку була ситуація трішки гіршою, бо тільки почали посипати дороги та траси. Були скасування зранку декількох рейсів: Лохвиця, Гадяцький напрямок, Шишаки скасували"", – сказала начальник автовокзалу Полтави Оксана Левенко.

Водій одного з автобусів каже, пасажири до ситуації ставляться з розумінням.

""Якщо сніг йде, великий сніг, звичайно, будуть затори. А люди розуміють"", – розповів водій.

Після обіду ситуація на дорогах покращилася. Водій снігоприбиральної машини за кермом з 9-ої години ранку.

""Позвали, прибираємо, а як же. Щоб дорога була, щоб маршрутки заїжджали. Замерзли – все, сюди ніхто не заїде"", – розповів водій снігоприбиральної машини Петро.

Містяни говорять: зранку дістатися роботи було важко. Пізніше дороги стали чистішими.

""Я думаю, що основна дорога Харків-Київ у доброму стані. Так що їхати можна без якихось побоювань. Я думаю, що додому доїду щасливо"", – розказав пасажир, який їхав до Лубен. У місті подекуди дороги не чищені. Пасажири міського транспорту говорять, зранку виїхати було тяжко. ""Я ходжу з Левади пішки тому, що там нереально сісти"", – сказав полтавець.

""Я живу на Садах-2, то там дороги зовсім не розчищенні, купа снігу, ноги собі ледве не зламала"", – розказала полтавка.

“На дорогах ідеально, а тротуари самі бачити – в жахливому стані"", – прокоментувала полтавка.

Вже після обіду на трасах Київ-Харків та Бориспіль-Маріуполь відновили рух вантажного та великогабаритного транспорту."

Ірина Яременко, Ярослав Журавльов, PTV Полтавське Телебачення