У Полтаві керуючу магазином оштрафували на 34 000 гривень

14 грудня 2020 0
Вікторія Бондаренко
Керуючій полтавським магазином оштрафували на 34 000 гривень за порушення правил карантину.

Суддя Октябрського районного суду Полтави призначила 34 000 гривень керуючій магазином “Делві 73” на вулиці Полюсній, 10а.

Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень.

Згідно з постановою, 12 вересня в магазині “Дельві №73” перед початком робочої зміни не проводиться температурний скринінг працівникам магазину; в санітарному вузлі відсутні паперові рушники; відсутній дезінфікуючий засіб для проведення вологого прибирання не рідше ніж кожні 2 години, перед відкриттям та після закінчення робочої зміни; не організовано централізований збір використаних ЗІЗ, накопичених серветок в окремі контейнери (урни) з кришками та одноразовими поліетиленовими пакетами з подальшою їх утилізацією, що є порушенням тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами на період карантину у зв`язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), затверджених постановою головного санітарного лікаря України.

Дії керуючої магазином кваліфікували за ст. 44-3 (порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Крім штрафу, жінка має сплатити 420 грн судового збору.