У Полтаві презентували проєкт нового мікрорайону

10 вересня 2021 0
Ольга Семенко
Відбулася презентація та громадські обговорення проєкту нового мікрорайону в Київському районі Полтави.

10 вересня в Полтаві відбулася презентація та громадські обговорення проєкту детального плану території, обмеженої вулицями Зіньківською, Новозіньківською, Павленківською площею та проїздами. Про це повідомила пресслужба Полтавської міської ради.

Орієнтовна площа проєктування – 16,5 га. На ній планують побудувати житловий мікрорайон з елементами забудови загальноміського призначення. Передбачене будівництво десяти багатоквартирних житлових будинків, двох надземних багаторівневих паркінгів, одного підземного паркінгу, дитячих та спортивних майданчиків, вело доріжок, амбулаторію сімейної медицини. Зі східного боку ділянки проєктування розташована уже існуюча школа, а також у перспективі буде дитячий садок. Транспортна система враховує можливості під’їзду пожежного автотранспорту та карет швидкої допомоги до запроєктованих будинків та будівель.

У проєкті враховані умови охорони та покращення навколишнього середовища, а саме:

- передбачаються магістральні вулиці з нормативними параметрами та озелененням, відсутні транзитні дороги громадського та важкого транспорту через житлові квартали;

- запроєктовані зелені території, паркові зони;

- вентиляція ділянок житлової та громадської забудови;

- надається перевага наземним місцям для зберігання автомобілів;

- відкриті стоянки розташовані на нормативних відстанях від житла;

- організація рельєфу запроєктована з улаштуванням системи зливової каналізації;

- район запроєктовано з комплексним благоустроєм та інженерними мережами.

У проєкті нового мікрорайону між проїжджою частиною і лінією забудови також передбачається розміщення зеленої зони з насадженням трав’яного покриву та дерев, що додатково знижує рівень шуму.

фото: пресслужба Полтавської міської ради