До 7,5 років ув’язнення засудили чоловіка за умисне вбивство знайомого на Полтавщині

02 червня 2021 0
Тетяна Наказненко
7,5 років позбавлення волі отримав чоловік за умисне вбивство свого знайомого. Він завдав йому ножові поранення, удари руками та ногами, металевим совком. Після цього вивіз у лісосмугу та заховаву чагарниках.

Сім років шість місяців позбавлення волі призначив Полтавський районний суд чоловікові, який убив свого знайомого. Відповідний вирок опублікували в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Так, 23 грудня 2020 року близько 16:00 обвинувачений у себе вдома разом із потерпілим вживав спиртні напої. Під час цього між ними виникла сварка.

Господар будинку у нетверезому стані не менше п’яти разів ударив ножем свого гостя у шию, потім не менше трьох разів руками та ногами вдарив його у тулуб. Після цього потерпілий упав на підлогу та намагався підвестися. Однак, обвинувачений не менше п’яти разів ударів його металевим совком по обличчю, голові та тулубу. Від отриманих травм останній помер на місці.

Аби приховати злочин, господар будинку загорнув тіло померлого у килим, який був на підлозі в кімнаті, потім переніс та завантажив у багажник легкового автомобіля "Volkswagen Passat" і вивіз до лісосмуги поблизу села Макарцівка Полтавського району. Там він його витяг та заховав у чагарниках, йдеться у реєстрі.

Далі, проїхавши вздовж лісосмуги, обвинувачений викинув килим на узбіччя ґрунтової дороги, облив бензином та спалив. Повернувшись додому,  він спалив одяг та мобільний телефон потерпілого у пічці для опалення будинку.

У суді обвинувачений повністю визнав свою вину, щиро розкаявся у скоєному.

Отже, суд визнав чоловіка винним у скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України.

Строк відбуття покарання засудженим обчислюють з 14 січня 2021 року, тобто з часу його фактичного затримання.

На користь потерпілої чоловік має сплатити 150 000 грн на відшкодування моральної шкоди.

Вирок можна оскаржити до Полтавського апеляційного суду протягом 30 днів з дня його проголошення.

фото: ukrinform.ua