Ексочільника фонду держмайна Полтавщини затримали під час отримання 70 тис. доларів США

11 лютого 2021 0
Вікторія Бондаренко
Заступнику директора «Украероруху», який раніше обіймав посаду начальника фонду держмайна Полтавщини, повідомили про підозру у шахрайстві на 100 тис. доларів США.

Правоохоронці затримали та повідомили про підозру одному із заступників директора держпідприємства «Украерорух», викритого у закінченому замаху на шахрайське заволодіння чужим майном в особливо великих розмірах.

Встановили, що протягом 2019 року підозрюваний, ввівши в оману  фермерів, обіцяв їм сприяння в отриманні дозволу на користування земельними ділянками площею 2000 га, що розташовані на території Полтавської області та належать одному з державних підприємств, для оброблення та висадження сільськогосподарських культур.

Як повідомили на офіційному сайті Київської міської прокуратури, чоловік раніше працював начальником регіонального відділення Фонду державного майна України по Полтавській та Сумській областях. Він хотів отримати від фермерів грошові кошти у сумі 100 тисяч доларів США. При цьому жодних можливостей виконати обіцянки чоловік не мав, а своє сприяння пояснював впливовими зв’язками за попереднім місцем роботи.  

Затримали посадовця після передачі частини обумовленої суми, а саме 70 тис. доларів США.