Вбивство касирки відділення "Швидко гроші" на Полтавщині: нападника позбавили волі

11 жовтня 2021 0
Ольга Семенко
Засудили чоловіка, який скоїв розбійний напад на кременчуцьке відділення компанії мікрозаймів, завдавши касирці смертельні поранення.

15 років позбавлення волі з конфіскацією всього належного йому майна отримав кременчуківець, який скоїв розбій, внаслідок якого померла жінка. Відповідний вирок ухвалив Автозаводський районний суд Кременчука. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень.

Згідно з вироком, 20 червня 2020 року близько 17:10 обвинувачений, взявши слюсарний молоток та одягнувши респіратор, зайшов у кіоск "Швидко гроші" на вул. Київській, 6 у Кременчуці. Він напав на касирку, яка сиділа за столом, та вдарив її молотком по голові не менше восьми раз. Від отриманих поранень 35-річна жінка наступного дня померла в лікарні.

Нападник забрав із сейфа кіоску 24 033 грн, а також взяв мобільний телефон касирки, який потім викинув. Чоловік зник з місця події.

У суді він повністю визнав власну вину та розповів, що у його квартирі сталася пожежа. Після цього він почав брати кредити, а оскільки повернути їх не міг, йому погрожували кредитори. У день злочину кредитори погрожували йому фізичною розправою. Він заходив у кіоск двічі – вперше йому стало страшно і він вийшов. За словами обвинуваченого, він не хотів, щоб потерпіла померла.

Чоловіка засудили за п. 6 ч. 2 ст. 115 (Умисне вбивство з корисливих мотивів) та ч. 4 ст. 187 (Розбій, спрямований на заволодіння майном у великих чи особливо великих розмірах або вчинений організованою групою, або поєднаний із заподіянням тяжких тілесних ушкоджень) Кримінального кодексу України.

Крім того, з нього мають стягнути 2,5 млн грн моральної шкоди на користь батьків, братів та чоловіка загиблої. Ще 24 033 грн майнової шкоди мають стягнути на користь ТОВ "Споживчий центр", а також на користь держави відшкодувати 19 816 грн витрат на залучення експерта.

Вирок можна оскаржити до Полтавського апеляційного суду протягом 30 днів з дня його проголошення.