У мікрорайоні Половки поліція ховається у кущах, а потім виписує штрафи

01 червня 2021 0
У мікрорайоні Половки поліція штрафує полтавців за те, що вони переходять колії. Правоохоронці роблять це непомітно й ховаються в кущах. Але навіть, якщо людина не знає про те, що переходити колії заборонено, це не звільняє її від відповідальності.Саме на цьому місці напередодні чергували поліціянти та штрафували тих, хто переходить дорогу у непризначеному місці, а саме на залізничних коліях. Відразу поліціянтів й не помітити, адже вони ховалися за кущами. До списку порушників потрапила й полтавка Людмила Дубенська. Хоча ходить жінку тут щодня, про заборону не знала.

"Я розумію, що порушення може бути, але в тому випадку, якби був знак, який попереджає про те, що прохід заборонено. Тільки в такому випадку, це порушення. Ходили тут ми постійно кущами й так скорочували шлях, а вчора поліція зупиняє всіх підряд, хто переходить колії. Тримали нас годину, поки це все оформлювали, а за нами ще й черга була", – розповіла полтавка Людмила Дубенська.

Й в такій ситуації опинилася не тільки ця жінка.

"Поліцію бачила, один раз нас вже попереджали", – відповіла полтавка.

"Я тут рідко ходжу, просто тут простіше йти, чим переходити через міст, краще колії", – сказала полтавка Юлія Кульчинівська.

"Я тут часто ходжу, бо працюю тут поряд. Але про штрафи поліції, я нічого не знаю й про те, що переходити не можна, я не знала. Тут всі завжди переходять й мені ніколи тут ніхто нічого не говорив", – розповіла полтавка Анастасія.

Але навіть, якщо людина не побачила поліціянтів або не знає про те, що переходити колії в цьому місці заборонено, це не звільняє її від відповідальності.

"Поліція має довести факт порушення, якщо людина не згідна з цим правопорушенням, то вона може звертатися до суду й вимагати докази. Якщо доказів не буде, то суд скасує це правопорушення", – розповів автоадвокат Денис Конюшко.

Якщо ж докази є, то доведеться сплатити штраф у розмірі від 34 до 170 гривень.

"Якщо ми говоримо про якусь місцевість через, яку проходять залізничні колії й поруч немає позначки, тобто дорожнього знаку або споруд, де можна перейти, то забороняється проходити в таких місцях через залізничні колії", – розповів речник патрульної поліції Руслан Возниця.

Переходити залізничні колії можуть тільки у встановлених місцях, а саме по пішохідних мостах, переходах, тунелях або переїздах.