Від 55 до 100 гривень: в обласному лісгоспі почали продавати ялинки в роздріб

14 грудня 2020 0
Полтавські лісівники продають в роздріб сосну звичайну від 55 до 100 гривень за деревце. За рік ціна не змінилася. Цього року запланували реалізувати 55 тисяч дерев.


В обласному лісгоспі почали реалізовувати ялинки в роздріб. У Полтаві цього року їх не продають, купити дерЕвце можна в селі Копили.

У магазині лісгоспу можна придбати лише сосну звичайну. Ялини на продаж у лісництві не вирощують.

Приїхав з дружиною обрати новорічне деревце Андрій Шпак, шукає сосну до двох з половиною метрів.

"Я весь час був за штучну ялинку й проти натуральних. Але цього року переосмислив й зрозумів, що від виробництва й утилізації пластикових ялинок, більше забрудень. Тому й приїхав до лісництва, щоб придбати живу", – сказав полтавець Андрій Шпак.

За три дні придбали трохи більше сотні дерев, ранком завезли ще близько 150. Ціна стартує від 55 до 100 гривень.

– Запитують маленькі, але нам маленьких не привезли цього року. Більше середні, – розповіла працівниця лісгоспу Наталія Суладська.
– До якого числа будете торгувати?
– Не можу сказати, нам казали, що будемо з 15-го, а привезли 9-го. Як тільки привозять, так і торгуємо, – відповіла жінка.

Цього року в області планують продати близько 55 тисяч сосен, але в лісництві гадають, що ця цифра буде більшою. Адже минулого року реалізували 92 тисячі із запланованих 60. Вартість на новорічне дерево за рік у лісівників не змінилася.


Олександра Шилова, Сергій Чорномаз, PTV Полтавське Телебачення