Жителі Кобищанів скаржаться, що зранку не можуть потрапити у громадський транспорт

23 вересня 2021 0
У Полтаві жителі Кобищанів скаржаться, що зранку не потрапляють у єдину маршрутку, яка курсує тільки раз на 45 хвилин. Також маршрутка ламається і через це графік змінюється. Аби розв'язати питання, місцеві жителі можуть звернутися в транспортний відділ. Їхати у переповненій маршрутці, або взагалі не влізти у громадський транспорт. Такий вибір стоїть у жителів Кобищанів. Місцеві скаржаться, що зранку не потрапляють у єдину маршрутку, яка їздить тут тільки раз на 45 хвилин.

"2-3 рейси, не завжди всі потрапляють у маршрутку, більшість людей виїжджають на роботу зранку. Не завжди туди всі влазять. По можливості влазять, висять один на одному", – сказала місцева жителька Тетяна Іванівна.

"Вдень менше людей, а ось зранку – це катастрофа. Не вистачає, людей багато, на роботу люди їдуть", – додала місцева жителька Віра Ільченко.

 Якщо ж у маршрутку всі пасажири не влізли, то людям доводиться чекати на наступну майже годину. Або йти на іншу зупинку, де їздить більше транспорту. Однак для цього потрібно витратити від 20 до 50 хвилин.

"Все, пішки до Гетьмана Сагайдачного. Більше нічого ніде немає. Буває пішки йдуть люди, обурюються. А наступний рейс через 45 хвилин, незручно. Якщо хоча б через пів години було б зручніше", – зауважила місцева жителька Людмила Іванівна.

Пішки, доводиться йти, – сказала місцева жителька.
А далеко? – запитали ми.
45 хвилин до зупинки, – відповіла місцева жителька.

Також маршрутка ламається і через це графік змінюється.

"Я взагалі за іншим маршрутом їжджу, мене попросили сюди вийти, та маршрутка зламалася", – розповів водій Геннадій Геннадійович.

Сам перевізник запевняє, що з наступного тижня за маршрутом буде більший автобус.

"Розберіться з місцевою владою, нехай вони нам затори приберуть. Машина не може фізично доїхати за цей час. У час пік на Кагамлика машина стоїть, і доводиться там їхати 20 хвилин. За таким графіком машина фізично не може їздити", – розповів перевізник Михайло Костов.
Аби розв'язати питання місцеві жителі можуть звернутися в транспортний відділ, говорить експерт.

"Я думаю, що цей графік немає нічого спільного з тим графіком, який затверджений у паспорті маршруту міської ради. Це скоріше за все, формат інформування пасажирів про фактичну роботу, ініційовану самим перевізником", – зазначив експерт з питань міської мобільності Дмитро Ткачук.

"Проблема з виїздом зранку майже у всіх мікрорайонах і районах міста. Ми знаємо про цю проблему, тому ми розробляємо нову маршрутну мережу", – зауважив начальник транспортного відділу Артем Іванюк.

Нову маршрутну мережу у транспортному відділі пообіцяли запровадити з нового року.