Полтавець пропонував учням молодших класів місцевих шкіл участь у фотосесіях для порносайтів

17 квітня 2021 1255 0
Ольга Семенко
У Полтаві чоловік поширював серед хлопчиків молодших класів записки з пропозицією знятися в інтимній фотосесії для порносайту. Пропонував оплату 100 грн на годину.

Поліціянти встановили 31-річного полтавця, який пропонував дітям участь в інтимній фотосесії для порносайту.

Про невідомого, який поширює листівки з такою пропозицію серед учнів молодших класів полтавських шкіл, правоохоронцям на початку лютого повідомила директорка одного з навчальних закладів. За інформацією пресслужби Головного управління Нацполіції Полтавщини, чоловік дав десятирічному школяру записку з наступним текстом:

«Шукаю хлопчика від 8-12 років для порно фотосесії для сайту …. Таємницю гарантую. Сплачую 100 гривень на годину. Смс на номер..».

Хлопчик віддав записку вчителю, який повідомив про це директорку.

Вирахувавши ймовірно причетного до цього чоловіка, поліціянти здійснили обшук за місцем його проживання. Під час нього виявили записки аналогічного змісту, фотоапарат, комп’ютерну техніку та низку інших речових доказів.


Чоловікові повідомили про підозру в замаху на вчинення розпусних дій щодо малолітньої особи (ст. 15, ч. 2 ст. 156 Кримінального кодексу України). Вирішують питання про обрання йому запобіжного заходу.

фото: пресслужба ГУ НП у Полтавській області