У Тахтаулове люди звинувачують односелицю у крадіжках та шахрайстві

29 вересня 2021 0
Жителі села Тахтаулове звинувачують свою односелицю у крадіжках та шахрайстві. Жінка своєю чергою все заперечує. Одна із жертв написала заяву до поліції, але справу незабаром закрили.Жителі села Тахтаулове звинувачують односелицю в крадіжках та шахрайстві. За словами місцевих, жінка робить ремонти у будинках, а потім, начебто, виносить з хат все, що бачить. Одна з потерпілих Тетяна Лісоколенко.

"Вона дуже негарними словами почала з нами розмовляти, проклинати. Кинулися на другий день й не знайшли болгарки, шукали у дворі, де тільки можна. Ми подзвонили ще більш настирливо, сказали, що ви були, а після вас інструменту не стало, знову почалися лайки, прокльони", – сказала місцева жителька Тетяна Лісоколенко.

Люди кажуть, що жінка лається та проклинає сусідів.

Валентину Кульку надурили п'ять років тому. У поліцію жінка не зверталася.

"Вона мені пообіцяла оформлення документів, взяла з мене 15 тисяч і так вона мені не допомогла. Я все це сама вирішила, а 15 тисяч вона мені не повернула. Мені хочеться, аби цю людину дійсно хоч хтось покарав, я вже не за гроші, а просто справедливість повинна перемогти", – розказала місцева жителька Валентина Кулька.
Валентина Головченко, на яку нарікають жителі Тахтаулове, все заперечує. Ремонти у будинках односельців робить разом з чоловіком. Каже, що людей не дурять.

"Мабуть, я перейшла старості дорогу. Тому що я багато пишу, багато кажу. Люди нами задоволені. Я свою роботу виконую разом з чоловіком, якщо син не навчається, то син нам допомагає. Ми своїх клієнтів не кидаємо ", – повідомила місцева жителька Валентина Головченко.

 Жінка показала односельців, у будинках яких разом з чоловіком робили ремонт. Люди співпрацею лишилися задоволені.

"Вони в мене робили ремонт я дуже вдячна за їх. Вони добросовісні люди так що немає ніяких питань. Це якийсь на них наклеп", – сказала місцева жителька Ніна Карасенко.

"Мені оце все зробили за півтора-два тижні. Повністю зробили заново опалення, батареї, зашили всю стіну, перекрили дах. Я дуже задоволений і претензій не маю", – показав місцевий житель Ростислав Бондар.

Староста Тахтаулівського округу розповів, що до нього періодично приходять односельці, які скаржаться на цю родину.

"На час перебування на посаді, з березня цього року, до мене періодично приходять люди зі скаргами про неправомірні дії пані Валентини Головченко. Розповідали про різні афери, різні способи махінації, шахрайства цією людини щодо них. Принаймні відверто до мене зверталися близько п'яти людей", – сказав староста Тахтаулівського старостинського округу Сергій Антонюк.

Шафи, меблі, посуд, люстра та навіть батареї. У викраденні цих речей власниця будинку у селі Тахтаулове також звинувачує Валентину. Жінка пустила родину Головченків як квартирантів. Аби ті сплачували символічну платню влітку та платили за комунальні послуги взимку, але сталося інакше.

"У кінці травня я приїхала в будинок і побачила порожній будинок, навіть люстру вони скрутили. Людина просто скористалася моєю довірою, скористалася тим, що я не можу їздити часто в Полтаву через роботу, вона просто мене нахабно обікрала мене, накрутила дуже багато комунальних послуг. Понад 20 тисяч гривень зараз боргу на мені", – розповіла власниця будинку Світлана Кравченко.

Власниця житла написала заяву до поліції, в якій звинуватила Валентину Головченко у крадіжці, але справу згодом закрили.

"Доказів, які б прямо вказували на провину окремих осіб, а також свідчили б про наявність фактичних даних про якісь події та обставини, які б дозволяли нам робити висновок що мав місце злочин дізнавачі не встановили. Через відсутність складу кримінального правопорушення, це провадження закрили", – повідомила речниця Національної поліції Поліни Ларіна.

У поліції повідомили, тому аби убезпечити себе від ймовірного шахрайства, варто співпрацювати тільки через угоди про співпрацю та правові договори, які потім можуть стати доказом причетності до злочину.