У Полтаві судитимуть поліціянта, який під час виконання службових обов’язків, викрав банківську картку та гроші загиблої

23 вересня 2021 0
Яніна Климань
У Полтаві колишній поліціянт виїхав на виклик та виявив у квартирі тіло 82-річної жінки. До приїзду слідчо-оперативної групи, чоловік викрав у загиблої картку та гроші.

Полтавська обласна прокуратура направила обвинувальний акт до Лубенського міськрайонного суду для розгляду акту стосовно колишнього поліцейського Управління патрульної поліції в Полтавській області за викрадення банківської картки з корисливих мотивів та крадіжку, вчинену повторно (ч. 1 ст. 357, ч. ч. 1, 2  ст. 185 КК України).

За інформацією пресслужби Полтавської обласної прокуратури, у березні 2021 року правоохоронець під час виконання службових обов’язків, прибув на виклик мешканців однієї з квартир будинку, розташованого на провулку Заячому у Полтаві. Чоловік за допомогою фізичної сили відчинив двері сусідньої квартири, з якої текла вода і затоплювала заявників. Після цього він виявив у ванній кімнаті тіло 82-річної господарки оселі.

Згодом поліціянт викликав слідчо-оперативну групу, до приїзду якої, заволодів папірцем із пін-кодом, що лежав на тумбі у кімнаті, та банківською карткою, діставши її з паспорта покійної.

Упродовж місяця він зняв із банківської картки понад 5 тис. грн, якими розпорядився на власний розсуд.