На трасі, де загинули журналісти, постійно трапляються аварії

14 травня 2021 754 0
На новій дорозі Дніпро-Решетилівка за п'ять місяців сталося щонайменше сім аварій. Водії кажуть, все через незручний розворот. Також одна з ділянок дороги не облаштована знаками.


"Перехрестя смерті" – саме так називають місцеві жителі цей відрізок дороги, дн напередодні в аварії загинули кореспонденти НТН. Тут ледь не щотижня стаються аварії у яких травмуються люди. Так, наприклад, за три дні до цього тут загинув керманич мікроавтобуса, перед цим зіткнулися мікроавтобус та вантажівка. Після відкриття дороги, за 5 місяців тут сталося щонайменше сім аварій.


Водії нарікають на незручну смугу для розвороту, про яку немає жодного попередження. А на самій ділянці погана оглядовість.

– Дорога ще не зроблена, що це за розворот? – запитав водій.
– А як вважаєте, чи безпечно тут повертати, – уточнили ми.
– Ні, бо шляхопровід й естакада. Як тут можна? Й біля мосту постійні аварії, це що перший раз. Двічі на тиждень десь, – сказав водій.

 "Як ремонт завершиться повинен стояти знак, який обмежує швидкість й попереджує, що буде розворот зустрічних машин, але це також залежить й від водіїв", – розповів водій Олександр.

"Там повинен бути попереджувальний знак, якщо він там є до небезпеки немає. Просто ви ж бачите, дорогу не зробили", – сказав водій Олег.

"Ми питали, як можна в такому вигляді залишати? Це ж постійно будуть аварії, але нас запевнили, що все буде добре. Ми стояли на цій ділянці й там ширина дороги десь п’ять метрів з нами була комісія. Дві машини не могли між собою розвернутися. На питання, а як тут будуть фури їхати. Кажуть, що тут не можна поставити міст, бо експертиза не пропустить", – розповів голова ГО "Свідома ініціативна Кобелячинна" Юрій Срібний.

 Чоловік звернувся також й до народного депутата Костянтина Касая він своєю чергою надіслав запит до Міністерства інфраструктури України та Укравтодору й тиждень тому отримав відповідь.
 "Вона позитивна й там дуже багато пунктів, це стосується зміни проєктних рішень. Якщо я не помиляюся, то там 9-10 пунктів. Деякі питання, які зазначалися вже виконали, інші в процесі виконання, а інші питання потребують роз’яснення", – повідомив народний депутат Костянтин Касай.

А ось в Службі автомобільних доріг Полтавщини про проблему не знають або не хочуть знати.

– Я ж не можу пам’ятати всі звернення й ви ж мене повинні розуміти. Тому я не можу сказати надходило чи ні. Звернень дуже багато кожного дня, – сказав начальник Служби автомобільних доріг у Полтавській області Іван Краповницький.
– А взагалі про проблему знаєте, яка утворилася на відрізку дороги Дніпро-Решетелівка біля села Красне? – уточнили ми.
– Давайте ми напишемо запит, а ми вам все потім скажемо, – відповів начальник Служби автомобільних доріг у Полтавській області Іван Краповницький.

На трасі роботи досі ведуться, проводять їх у рамках президентської програми "Велике будівництво". Чому дорогу відкрили з явними недоліками – невідомо. Однак у листах-відповідях Укравтодор обіцяє виконати роботи лише до кінця року. І те, якщо будуть на це кошти.