Без тепла та гарячої води: жителі будинку тиждень живуть без газопостачання

12 листопада 2020 0
В одному з будинків в центрі міста мешканці тиждень живуть без газу. Через це в будинках холодно та немає гарячої води. В АТ "Полтавагаз" кажуть, що потрібно перевірити все устаткування у квартирах, тоді газопостачання поновлять.


Ірина Гриценко тиждень живе в холоді та не має можливості приготувати їжу на плиті. Все через те, що у багатоквартирному будинку вимкнули газопостачання.

"Рятуємося, як можемо. Малі діти мерзнуть, боюся, що захворіємо. Нам готувати немає на чому, двоє дітей в хаті й нас троє. Від плити ми не нагріємося, бо пічне опалення", – розповіла жителька будинку Ірина Гриценко.

Мешканці кажуть, що заради розв'язання проблеми готові співпрацювати з АТ "Полтавагаз", проте останні на контакт не йдуть.

"Ми зверталися до АТ "Полтавагаз", на гарячу лінію в диспетчерську, в "104" – аварійну газову службу також зверталися, проте там нам ніякої відповіді не надали. Сказали, що проводяться роботи, очікуйте. А скільки часу, нам не повідомили", – розповіла Ганна Бабич, жителька будинку.

У самій установі прокоментували ситуацію так:

"Аби відновити постачання газу мешканці мають написати звернення до Полтавського управління "Полтавагаз" з уточненням дати, коли всі власники будуть вдома та зможуть надати доступ до своєї газової системи. Потрібно у звернені буде прописати, яка квартира і коли зможе надати доступ працівникам для перевірки", – прокоментувала речниця АТ "Полтавагаз" Ольга Артеменко.

Через пандемію коронавірусу в установі приймають заявки тільки в електронному форматі. Тобто, сканкопію або фото заяви необхідно відправити на електронну пошту підприємства.

Марина Голега, Станіслав Авдєєв, PTV Полтавське Телебачення