У Полтаві скликають позачергову сесію міськради

28 січня 2021 0
Ольга Семенко
Олександр Мамай підписав розпорядження про скликання позачергової сесії міськради. На її розгляд підготували 65 питань.

29 січня о 10:00 розпочнеться позачергова друга сесія Полтавської міської ради восьмого скликання. Відповідне розпорядження 28 січня підписав міський голова Олександр Мамай.

На розгляд сесії підготували 65 питань:

1. Про безоплатне прийняття Полтавської районної централізованої бібліотечної системи у комунальну власність Полтавської міської територіальної громади зі спільної власності територіальних громад Полтавського району.

2. Про безоплатне прийняття сільських будинків культури та клубів у комунальну власність Полтавської міської територіальної громади в особі Полтавської міської ради.

3. Про безоплатне прийняття у комунальну власність Полтавської міської територіальної громади в особі Полтавської міської ради зі спільної власності територіальних громад Полтавського району Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Полтавського району.

4. Про безоплатне прийняття у комунальну власність Полтавської міської територіальної громади в особі Полтавської міської ради зі спільної власності територіальних громад Полтавського району цілісних майнових комплексів бюджетних установ та закладів освіти (будівлі, споруди та індивідуально визначене майно).

5. Про безоплатне прийняття у комунальну власність Полтавської міської територіальної громади в особі Полтавської міської ради зі спільної власності територіальних громад Полтавського району цілісного майнового комплексу Комунального некомерційного підприємства "Полтавська центральна районна клінічна лікарня" Полтавської районної ради (будівлі, споруди та індивідуально визначене майно).

6. Про безоплатне прийняття у комунальну власність Полтавської міської територіальної громади в особі Полтавської міської ради цілісних майнових комплексів закладів освіти (будівель, споруд та індивідуально визначеного майна).

7. Про затвердження Програми управління об’єктами нерухомого майна комунальної власності Полтавської міської територіальної громади на 2021-2023 роки.

8. Про передачу об’єктів нерухомого майна та земельної ділянки з комунальної власності Полтавської міської територіальної громади в особі Полтавської міської ради у державну власність.

9. Про внесення змін та доповнень до рішення тридцять шостої сесії Полтавської міської ради сьомого скликання від 04.09.2020 року "Про затвердження переліку посад та кількості штатних одиниць для закладів освіти м. Полтави комунальної форми власності на 2020/2021 навчальний рік".

10. Про внесення змін до рішення п’ятнадцятої сесії Полтавської міської ради сьомого скликання від 24.05.2018 "Про створення Комунального закладу "Інклюзивно-ресурсний центр" Полтавської міської ради" зі змінами.

11. Про внесення змін до рішення позачергової двадцять дев’ятої сесії Полтавської міської ради сьомого скликання від 20 грудня 2019 року "Про затвердження у новій редакції Комплексної програми розвитку освітньої галузі м. Полтава на 2019 - 2020 роки".

12. Про затвердження у новій редакції Комплексної програми розвитку освітньої галузі Полтавської міської територіальної громади на 2021 рік.

13. Про внесення змін до рішення тридцять п’ятої сесії Полтавської міської ради сьомого скликання від 10.07.2020 "Про створення Комунального закладу "Полтавський міжшкільний ресурсний центр Полтавської міської ради".

14. Про затвердження рішення виконавчого комітету Полтавської міської ради від 07.10.2020 № 283.

15. Про самостійне ведення бухгалтерського обліку закладів загальної середньої освіти комунальної форми власності.

16. Про внесення змін до рішення тридцять шостої сесії Полтавської міської ради сьомого скликання від 04 вересня 2020 року "Про затвердження фактичної мережі закладів освіти м. Полтави комунальної форми власності на 2020/2021 навчальний рік".

17. Про внесення змін до рішення тридцять шостої сесії Полтавської міської ради сьомого скликання від 04.09.2020 "Про створення Центру професійного розвитку педагогічних працівників Полтавської міської ради".

18. Про базову мережу закладів культури та спорту.

19. Про передачу комунального майна Полтавської міської територіальної громади.

20. Про забезпечення здійснення повноважень з питань соціального захисту населення мешканців Полтавської міської територіальної громади.

21. Про затвердження Програми соціального забезпечення та соціального захисту населення Полтавської міської територіальної громади "Турбота" на 2021 рік.

22. Про затвердження Програми соціального захисту окремих категорій громадян Полтавської міської територіальної громади, які мають право на пільги, в новій редакції.

23. Про затвердження Положення про Полтавський міський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю у новій редакції.

24. Про реорганізацію шляхом приєднання Абазівської сільської ради, Бричківської сільської ради, Банківської сільської ради, Гожулівської сільської ради, Ковалівської сільської ради, Пальчиківської сільської ради, Сем’янівської сільської ради, Супрунівської сільської ради, Тахтаулівської сільської ради, Чорноглазівської сільської ради Полтавського району Полтавської області до Полтавської міської ради.

25. Про утворення старостинських округів Полтавської міської територіальної громади.

26. Про прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та затвердження на посадах старост.

27. Про здійснення повноважень, що належать до відання виконавчих органів міських рад та про структуру виконавчих органів ради, їх загальну чисельність та витрати на утримання.

28. Про внесення змін до рішень сесій Полтавської міської ради та затвердження положень.

29. Про внесення змін до міської цільової програми "Організації підтримки та реалізації стратегічних ініціатив і підготовки проектів розвитку міста Полтави на 2016 - 2021 роки" зі змінами.

30. Про бюджет Полтавської міської територіальної громади на 2021 рік.

31. Про утворення постійних комісій міської ради восьмого скликання.

32. Про затвердження складу постійних комісій міської ради восьмого скликання.

33. Про обрання голів постійних комісій міської ради восьмого скликання.

34. Про утворення виконавчого комітету Полтавської міської ради.

35. Про внесення змін до показників міського бюджету на 2020 рік.

36. Про витрати на придбання легкових автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, комп’ютерів, придбання і утримання мобільних телефонів виконавчими органами Полтавської міської ради, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок міського бюджету.

37. Про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою м. Полтави на 2020 рік.

38. Про затвердження Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою Полтавської міської територіальної громади на 2021 рік.

39. Про внесення змін до "Програми "Безпечне місто" на 2016 - 2023 роки".

40. Про затвердження Програми капітального ремонту ліфтів у житлових будинках на території Полтавської міської територіальної громади на 2021 -2025 роки.

41. Про затвердження Програми розвитку міського електротранспорту Полтавської міської територіальної громади на 2021-2023 роки.

42. Про внесення змін до Програми поводження з тваринами та регулювання чисельності безпритульних тварин у м. Полтава на 2017-2021 роки (зі змінами).

43. Про надання згоди КП "ЖЕО № 2" на зняття з балансу окремих приватизованих квартир.

44. Про надання згоди КП "ЖЕО № 2" на зняття з балансу окремих нежитлових приміщень та нежитлових будівель, що є приватною власністю.

45. Про затвердження Програми реконструкції, благоустрою та впорядкування парків, скверів, бульварів та інших зелених зон та зелених насаджень у м. Полтава на 2021-2025 роки.

46. Про внесення змін до Програми охорони довкілля в місті Полтава на 2017-2021 роки (зі змінами) та затвердження Переліку заходів, спрямованих на реалізацію основних напрямів Програми, на які передбачаються видатки з фонду охорони навколишнього природного середовища в 2021 році (планові видатки).

47. Про затвердження "Програми фінансування за рахунок коштів міського бюджету заходів демонтажу тимчасових споруд, рекламних та спеціальних конструкцій та проведення інших видів робіт, пов’язаних з демонтажем на 2021-2023 роки".

48. Про затвердження цільової програми "Сучасна медична діагностика на 2021 рік".

49. Про внесення змін до Програми "Профілактика, діагностика та лікування гострого інсульту на 2020-2021 роки".

50. Про затвердження програми "Пільгове зубопротезування окремих категорій громадян Полтавської міської територіальної громади на 2021 рік".

51. Про затвердження Програми розвитку та підтримки комунальних підприємств галузі охорони здоров’я Полтавської міської територіальної громади на 2021 рік.

52. Про затвердження "Міської Програми реалізації сімейної та тендерної політики на 2021- 2025 роки".

53. Про внесення змін до рішення позачергової двадцять дев’ятої сесії Полтавської міської ради сьомого скликання від 20 грудня 2019 року "Про затвердження міської програми "Полтава туристична" на 2020- 2026 роки".

54. Про затвердження Статуту КЗ "ПДЮСШ №4" у новій редакції.

55. Про затвердження Програми впровадження системи електронного документообігу в Полтавській міській раді та її виконавчих органах на період 2021- 2023 роки.

56. Про затвердження Програми технічного забезпечення проведення сесійних засідань та засідань виконавчого комітету Полтавської міської ради на період 2021-2023 роки.

57. Про затвердження місцевої комплексної цільової програми "Боротьба зі злочинністю та профілактика правопорушень на 2021 рік".

58. Про затвердження міської цільової програми "Партиципаторне бюджетування (бюджет участі) Полтавської територіальної громади" на 2021-2025 роки.

59. Про затвердження Положення про Партиципаторне бюджетування (Бюджет участі) Полтавської територіальної громади.

60. Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік та орієнтовного переліку основних питань для розгляду на сесіях Полтавської міської ради у І півріччі 2021 року.

61. Про Регламент Полтавської міської ради.

62. Про Положення про постійні комісії Полтавської міської ради восьмого скликання.

63. Про Погоджувальну раду депутатських фракцій, груп і постійних комісій ради.

64. Про затвердження Положення про помічника-консультанта депутата Полтавської міської ради та опису посвідчення помічника-консультанта депутата Полтавської міської ради.

65. Про визначення обсягу і меж повноважень, які здійснюють районні у місті Полтаві ради.