"Лубнигаз" оголосив тендери на чотири іномарки

23 червня 2021 376 0
Ольга Семенко
"Лубнигаз" планує придбати чотири іномарки. Загальна очікувана вартість тендерів становить понад півтора мільйона гривень.

22 червня акціонерне товариство "Лубнигаз" оголосило два тендери на автомобілі. Про це стало відомо з порталу публічних закупівель "ProZorro".

Один з тендерів оголосили на придбання двох автомобілів "Fiat Fiorino Cargo" (або еквівалент). Його очікувана вартість становить 757 992 грн.

Згідно з тендерною документацією, це мають бути нові вантажні двомісні фургони білого кольору, не раніше 2020 року випуску. Гарантійний термін обслуговування – три роки або 100 000 км. Протягом гарантійного терміну постачальник має забезпечувати безкоштовний технагляд в одному з міст Полтавської чи Київської області.

Строк поставки товару – до 31 грудня 2021 року.

Подати тендерні пропозиції для участі в торгах можна до 9 липня, аукціон призначили на 12 липня.

Другий тендер оголосили на два автомобілі "Citroen C-Elysee" (або еквівалент). Його очікувана вартість – 790 800 грн.

Тендерною документацією передбачено, що автомобілі мають бути білого кольору, новими, не раніше 2020 року випуску. Гарантійний термін обслуговування – три роки або 100 000 км. Протягом гарантійного терміну постачальник має забезпечувати безкоштовний технагляд в одному з міст Полтавської чи Київської області.

Автомобілі мають поставити протягом 15 робочих днів з моменту підписання договору.

Подати тендерні пропозиції для участі в торгах можна до 8 липня, аукціон призначили на 9 липня.