Перша сесія нового скликання обласної ради: головою обрали Олександра Біленького

27 листопада 2020 80 0
Сьогодні відбулося перше засідання восьмого скликання Полтавської обласної ради. Головним питанням було обрання голови. Було висунуто лише одну кандидатуру Олександра Біленького. Його підтримали 71 депутат.


Перше засідання восьмого скликання Полтавської обласної ради. Новообрані депутати прийшли у повному складі. Головне питання на порядку денному – обрання голови.
На посаду голови облради було висунули лише одну кандидатуру – і це Олександр Біленький. Нагадаю, він був на цій посаді у попередньому скликанні.
"За результати таємного голосування, вважати обраним головою обласної ради, як такого, що одержав більш ніж половину голосів від загальної кількості депутатів, Біленького Олександра Юрійовича", – повідомив голова лічильної комісії Олексій Чепурко.
Не підтримали жодного кандидата 13 депутатів. Попри те, що голосування було таємним на бюлетенях були позначки зеленим, синім та червоним кольором. Новообраний голова заявив, що не знає значення цих символів.
"Перші кроки наші – формування бюджету на наступний рік. Ми встигаємо за термінами і повинні його швидко ухвалити. Для цього потрібно сформувати комісії, президію та заступників голови обласної ради", – розказав голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.
Голова Полтавської обласної адміністрації розповів, що за рік роботи його влаштувала "стара-нова" кандидатура голови облради.
"Ми маємо спланувати бюджет на 2021 рік та дуже відповідально до цього поставитися. І тут важлива абсолютно вся координація, з усіма партіями та головами фракція для того, щоб бюджет підтримала більшість. Бо це є основний фінансовий документ, за яким буде жити та розвиватися Полтавщина у 2021 році", – розповів голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.
На порядку денному також були питання про обрання заступників голови та членів постійних комісій. Проте наразі оголошено перерву у роботі сесії до вівторка.

Анастасія Абаніна, Сергій Купровський, PTV Полтавське Телебачення