У Полтаві з 50 нових зупинок повністю не облаштували жодну

26 січня 2021 1929 0
Встановлення та облаштування зупинок у Полтаві зупинилося через те, що не було сесії міської ради, де мали оголосити бюджет та перерозподілити кошти. У частині конструкцій треба встановити скло та облаштувати благоустрій навколо.

У Полтаві нові зупинки поки що недоробили. В центрі міста поблизу Кадетського корпусу новий павільйон вже встигли обмалювати. Проте скло на конструкцію поки не встановили. 

"Не можна заховатися від дощу, снігу і не захищає від холоду. Дуже багато таких зупинок", – розповів полтавець Олександр Іванченко.

На зупинці "Вулиця 1100-річчя Полтави" павільйон облаштували, але не всі від нових зупинок в захваті.

"Звичайно не зручно. Були нормальні зупинки. Навіщо вони переробили? Гроші такі викинули. Відмивають гроші та й все", – розказала полтавка Валентина Муравйова.

"На Європейській була така захаращена і з кіосками. А зараз і зупинка гарна, і лава красива", – сказала полтавка Любов Волкова.

"Я думаю, що не дуже вони надійні. Тому що і дощ, і сніг в ці дірки буде потрапляти. Й не до кінця зробили дерев'яні помости. Так що я думаю, гроші 70 відсотків на вітер", – розповіла полтавка Тетяна Нечитайло.

"Я вважаю, що можна було почати з тих, де дійсно вони старі, ще з 80-тих років. Там треба було їх замінювати, а тут вони були ще нормальні", – розповів полтавець Олександр Тригуб.

У частини нових зупинок треба ще встановити скло та облаштувати благоустрій навколо павільйону. На деяких конструкціях будуть інформаційні монітори та відеокамери. Роботи наразі не виконують, адже поки що не було сесії міської ради, де й мають ухвалити бюджет та спрямувати кошти в управління житлово-комунального господарства.

"Жоден павільйон до кінця ще не був зроблений. За договором у нас це коштує 18 з половиною мільйонів гривень. Після закінчення бюджетного року, ті кошти, що не були використані, повертаються у бюджет. І їх мають знову спрямувати", – розповів заступник начальника управління ЖКГ Костянтин Малько.

Наразі недооблаштованих павільйонів у Полтаві 24, всього у місті нових зупинок буде 50.

Старі павільйони перенесли на околиці міста.